Коледна изненада за DIECASTCARSBG :-)

Основни правила на форума, съобщения и предложения.

Re: Коледна изненада за DIECASTCARSBG :-)

Мнениеот vaeron » 11 Дек 2011, 10:09

2 комплекта за мен
There is no such thing as a stupid question.
But there are stupid people.
Аватар
vaeron

Мнениеот mim » 12 Дек 2011, 13:30

1 комплект за мен, ако не е много късно
на срещата ако не мога да дойда, ще пратя платежен представител :D
така че съм 100% сигурна
Няма спешна работа
Моята колекция: 1:43 / 1:24 / 1:32 и други
всичко на куп само картинки
mim

Име: Милена
Колекционирам: само Alfa Romeo

Мнениеот ocool » 12 Дек 2011, 13:49

Искам да ви попитам някой познава ли следните колеги лично или чрез сделки във форума:

bojid
renegata
ivo_n
angel toshev

Не ви познавам, а и вие не сте активни в нашия форум. Както съм писал на първа страница плащането за нови колеги ще бъде само предварително и в никакъв случай чрез наложен платеж. Може да ми изпратите пари по банка или по ЕКОНТ, но най-късно днес. Ще ви изпратя данни на лично съобщение. Ако не сте съгласни с условията ще трябва да ви отпиша от поръчката.

Моля колегите borko и gery да ми кажат дали са съгласни с поръчките си и дали ги потвърждават повторно след като вече видяха какво се крие в кутията. Имате абсолютното право да се откажете ако не ви харесват нещата. Ако искате може само календар, ако искате може само топка, ако искате може и само дарение. Но ви моля до довечера да ми кажете дали се отказвате или какво точно да поръчам за вас, понеже няма време а днес ми беше последния срок за поръчка на календари в печатницата. Не искам да плащам излишни календари от джоба си или да се разправям с печатарите. За момента календарите не достигат и ако не пусна поръчката утре сутринта някои колеги от вече потвърдилите може да останат без подарък за Коледа. Без да ми се сърдите ако не ми отговорите до довечера ви отписвам от поръчката за комплекти. По-нататък ще може да поръчате календари, така че не се притеснявайте.
Изображение

Вече Знаем Какво Ще Стане ...Но Не Можем Да Го Предотвратим... (В памет на братчеда...)

Италианските коли са като жените - само фасони и номера ти правят :?
Аватар
ocool
Rosso фен
Rosso фен

Име: Дидо
Колекционирам: Lancia Squadra Corse, Stradale & Red Ladies 1/43

Мнениеот valllleri » 12 Дек 2011, 17:23

ocool написа:Искам да ви попитам някой познава ли следните колеги лично или чрез сделки във форума:

bojid
renegata
ivo_n
angel toshev

Не ви познавам, а и вие не сте активни в нашия форум. Както съм писал на първа страница плащането за нови колеги ще бъде само предварително и в никакъв случай чрез наложен платеж. Може да ми изпратите пари по банка или по ЕКОНТ, но най-късно днес. Ще ви изпратя данни на лично съобщение. Ако не сте съгласни с условията ще трябва да ви отпиша от поръчката.

Моля колегите borko и gery да ми кажат дали са съгласни с поръчките си и дали ги потвърждават повторно след като вече видяха какво се крие в кутията. Имате абсолютното право да се откажете ако не ви харесват нещата. Ако искате може само календар, ако искате може само топка, ако искате може и само дарение. Но ви моля до довечера да ми кажете дали се отказвате или какво точно да поръчам за вас, понеже няма време а днес ми беше последния срок за поръчка на календари в печатницата. Не искам да плащам излишни календари от джоба си или да се разправям с печатарите. За момента календарите не достигат и ако не пусна поръчката утре сутринта някои колеги от вече потвърдилите може да останат без подарък за Коледа. Без да ми се сърдите ако не ми отговорите до довечера ви отписвам от поръчката за комплекти. По-нататък ще може да поръчате календари, така че не се притеснявайте.

Аз съм правил доста сделки с колегата ivo_n, някои директни, други чрез колегата civic. Гарантирам за него, че е точен
С колегата angel toshev съм правил една сделка, всичко беше точно
valllleri

Мнениеот golf » 12 Дек 2011, 22:25

2 x for me B)
Аватар
golf
Ретро фен
Ретро фен

Колекционирам: 1:18, 1:24, 1:43

Мнениеот ocool » 13 Дек 2011, 17:45

За наш голям късмет днес успях да извадя само едно копие на календара и принтера се развали... До утре трябва да е готов, но все пак ако нещо стане имайте търпение за другата седмица. В момента има готови 31 календара и като приоритет ще раздам първите бройки на софийската група, която ще бъде на сбирката тази събота. Което остане ще бъде изпратено още тази седмица на другите колеги по ред на заявките. Моля ви кажете ми максимално бързо кой от този списък няма да присъства на сбирката:

Draganov
MuHaTa
Вожда
Thunderbolt
valery_buchinsky
ms_power
Pagani Zonda
borko
KPAHK
mim
Avantgarde
TheDevilTwin
monk.17
Speedy07
lichen
SMART DEVIL
Torbalan
vaeron
f1fen

Ако пропускам някой, който ще е на сбирката моля кажете!

Ще изпратя нещата за София в четвъртък. Тишо снощи ми каза, че колеги на баща му могат да вземат нещата тогава и да ги докарат до тях. На сбирката двамата с Мартин ще ви раздадат нещата по списък и ще платите нещата на някой от тях двамата.
Изображение

Вече Знаем Какво Ще Стане ...Но Не Можем Да Го Предотвратим... (В памет на братчеда...)

Аватар
ocool
Rosso фен
Rosso фен

Мнениеот Тихомир » 13 Дек 2011, 18:35

Дидо и аз искам един. Дай един телефон за връзка утре да се уговорим ако ще го пращаш по начина, който предложих.
Аватар
Тихомир
Ferrari фен
Ferrari фен

Колекционирам: 1920-1939 и Ferrari

Мнениеот ocool » 13 Дек 2011, 19:36

Тихомир написа:Дидо и аз искам един.

:bang: Ако няма достатъчно бройки и ако принтера не е готов утре не виждам как ще стане този фокус... Ако са го оправили тази вечер новите календари може би ще са готови в четвъртък или петък.

Който е от София и който иска календар и топка, и да си ги вземе на сбирката в събота, ДНЕС е може би последната възможност за това, но пак не е гаранция, че ще станат. Все пак ако искате поръчайте, пък ще видим... В последния момент който се е сетил просто да не ми се сърди, ако не стане. Утре вече ще е късно за нови желаещи за общата софийска поръчка, но пък всеки куриер може да ви ги достави до домовете или до офисите им другата седмица евентуално. Топки има, а за календарите утре ще ви пиша какво се случва с тях.
Изображение

Аватар
ocool
Rosso фен
Rosso фен

Мнениеот mit3t0 » 13 Дек 2011, 21:48

ocool написа:Който е от София и който иска календар и топка, и да си ги вземе на сбирката в събота, ДНЕС е може би последната възможност за това, но пак не е гаранция, че ще станат. Все пак ако искате поръчайте, пък ще видим... В последния момент който се е сетил просто да не ми се сърди, ако не стане. Утре вече ще е късно за нови желаещи за общата софийска поръчка, но пък всеки куриер може да ви ги достави до домовете или до офисите им другата седмица евентуално. Топки има, а за календарите утре ще ви пиша какво се случва с тях.

Аз съм от София и искам да знам дали има ли някаква възможност да закупя топка + календар? (съжалявам, че се забавих, но не бях вкъщи.. :( ) Пиши на ЛС! :)
ИзображениеИзображение
Аватар
mit3t0
Mercedes фен
Mercedes фен

Име: Димитър Петров
Колекционирам: 1/18 , 1/87 - Mercedes-Benz & JDM 1/24 !

Мнениеот danielle » 13 Дек 2011, 23:16

ocool написа:
Тихомир написа:Дидо и аз искам един.

:bang: Ако няма достатъчно бройки и ако принтера не е готов утре не виждам как ще стане този фокус... Ако са го оправили тази вечер новите календари може би ще са готови в четвъртък или петък.

Който е от София и който иска календар и топка, и да си ги вземе на сбирката в събота, ДНЕС е може би последната възможност за това, но пак не е гаранция, че ще станат. Все пак ако искате поръчайте, пък ще видим... В последния момент който се е сетил просто да не ми се сърди, ако не стане. Утре вече ще е късно за нови желаещи за общата софийска поръчка, но пък всеки куриер може да ви ги достави до домовете или до офисите им другата седмица евентуално. Топки има, а за календарите утре ще ви пиша какво се случва с тях.

Привет адаш,

много се извинявам, че се обаждам след последния момент, но не съм чел 2 думи във форума от 2-3 месеца, че имам други неща на главата и хобито в момента яко спи зимен сън... :)
Искам и аз да поръчам един комплект календар + топка, ако все още е възможно - благодаря! :rocknroll: :rocknroll: :rocknroll:

Идеята с топката много ми хареса, а календара е станал супер, поне това което видях на първия пост в темата!
Пиши ми, моля те, на ЛС ако все още може да се поръча да уточним детайлите по плащане доставка и т.н. :cheers:
Аватар
danielle

Име: Даниел
Колекционирам: основно BMW 1:18, но и 1:43, 1:50

Мнениеот valery_buchinsky » 15 Дек 2011, 01:16

ocool написа:кой от този списък няма да присъства на сбирката:

Няма да присъствам, но Вожда може да се погрижи за моята бройка (и от към финанси).
Аватар
valery_buchinsky

Име: Валери Бучински
Колекционирам: Основно Mazda

Мнениеот ocool » 15 Дек 2011, 02:50

Изпратих нещата за софийската група чрез транспорт уреден от Тихомир. Дано всичко да пристигне нормално.

Принтера е поправен, останалите календари са напечатани, обаче в печатницата имат доста работа и покрай вчерашната случка с принтера са доста изнервени. Календарите ще са подвързани чак в понеделник. Не им дадох зор, за да не се изпокараме, така че моля ви имайте търпение. Всичко ще бъде изпратено началото на другата седмица.
Изображение

Аватар
ocool
Rosso фен
Rosso фен

Мнениеот Тихомир » 15 Дек 2011, 21:08

ocool написа:Изпратих нещата за софийската група чрез транспорт уреден от Тихомир. Дано всичко да пристигне нормално.

Принтера е поправен, останалите календари са напечатани, обаче в печатницата имат доста работа и покрай вчерашната случка с принтера са доста изнервени. Календарите ще са подвързани чак в понеделник. Не им дадох зор, за да не се изпокараме, така че моля ви имайте търпение. Всичко ще бъде изпратено началото на другата седмица.

Днес календарите и изненадите са при мен. Всичко пристигна благополучно. Искам да поздравя Дидо за прекрасната работа , която е свършил :notworthy: :hello: ! Едно голямо благодаря от мен !

Колеги и колежки от София. В събота ще съм на срещата в Първа АЕГ с нещата. Ще ви помоля, който е заявил календар да присъства и да носи парички. Ами това е от мен, ще се видим в събота. :cheers:
Аватар
Тихомир
Ferrari фен
Ferrari фен

Колекционирам: 1920-1939 и Ferrari

Мнениеот camaz » 16 Дек 2011, 19:14

Здравейте и от мен!
Ако все още има някаква възможност да си поръчам 1 бр. календар с подарък, бих бил много доволен. Трябва да се достави до Варна, но това са подробности. Може да се прати и до Danielle, 6те се разбера с него тия дни. Може и направо с Еконт. Съжалявам за късния пост, но не бях в страната.
camaz

Мнениеот ocool » 18 Дек 2011, 23:07

Искам да благодаря на колегите от София, че бяха толкова сериозни и си взеха нещата от Тихомир вчера. Надявам се нещата да са ви харесали. Ако има нещо нередно може да ми пишете тук или на лично съобщение. Единствено колегата Avantgarde не ни предупреди, че няма да може да присъства на сбирката. Все още нямам известие от него, така че ако не се разберем до два дена комплекта му ще отиде при друг човек и ще получи подобаващ feedback ако всичко това се окаже разигравка.

Извинявам се на колегите bojid и mit3t0. Както сами виждате с тази идея искам да помогна освен за популяризирането а и за финансовата стабилност на нашия клуб, така че причините ми за отказ към вас не са свързани с някаква дискриминация. Обяснил съм в началото на темата, че новите колеги ще могат да си получат нещата само при предварително плащане, а не с наложен платеж при получаване. Щом не можете аз няма да рискувам да плащам двойно за куриерската услуга. По-нататък ако желате да закупите календар намерете вариант да се свържете с някой редовен колега или да посетите някоя от сбирките на клуба, където да се представите на колектива. Ако с колегата Avantgarde не успеем да се разберем мога да дам неговия комплект на някой от вас двамата. Избора на кой ще е по ред на първоначалното запитване т.е. първо bojid, а ако се откаже той следва mit3t0.

camaz написа:Здравейте и от мен!
Ако все още има някаква възможност да си поръчам 1 бр. календар с подарък, бих бил много доволен. Трябва да се достави до Варна, но това са подробности. Може да се прати и до Danielle, 6те се разбера с него тия дни. Може и направо с Еконт. Съжалявам за късния пост, но не бях в страната.

Колега, уточни се с danielle или valllleri на кой от двамата да платиш нещата, иначе за поръчката ти няма проблем. С твоята коледните топки стават общо 50 броя, което е много интересно число и ще се помни лесно заради петата годишнина на клуба. :)
Изображение

Аватар
ocool
Rosso фен
Rosso фен

ПредишнаСледваща

Назад към За форума - правила, съобщения, предложения