Благотворителен търг за diecast модели - архив

Основни правила на форума, съобщения и предложения.

Re: Благотворителен търг за diecast модели - АКТИВЕН!

Мнениеот NASO 43 » 17 Дек 2012, 22:18

От: Вожда
До: jordan
Попринцип не би бил валиден, но търга е благотворителен и идеята е да се съберат максимално много средства. Тоест варианта е да се разберете с дадения потребител, който е наддал повече пари кой ще го вземе и на каква цена. Мисля си, че в случая би трябвало да си съгласен с мен, заради каузата и идеята.

Поздрави!
Ще направя следващ залог по темата в петък.

СКОРО НЕ БЯХ ЧЕЛ ТАКАВА ПРОСТОТИЯ . АМА ТОЗИ ФОРУМ НАЛИ ИМА модератори КОИТО БИ ТРЯБВАЛО ДА ВЗЕМАТ ОТНОШЕНИЕ АМА
Аватар
NASO 43
Експерт / Победител в конкурс за модификации

Име: Наско

Мнениеот Ивайло » 17 Дек 2012, 22:59

NASO 43 написа:СКОРО НЕ БЯХ ЧЕЛ ТАКАВА ПРОСТОТИЯ . АМА ТОЗИ ФОРУМ НАЛИ ИМА модератори КОИТО БИ ТРЯБВАЛО ДА ВЗЕМАТ ОТНОШЕНИЕ АМА

Наско, какво имаш предвид с това "ама"? Как ще вземем отношение по въпрос, случил се в разговор с лични съобщения, за които научаваме преди броени часове? Знам, че е по-лесно винаги да се критикуват модераторите, но моля всеки да се замисли, преди да прави подобни изказвания.

Правилата са ясни, крайната дата - също, всяко наддаване има дата и час и така се определя кой печели моделите. Макар каузата да е благотворителна, правилата трябва да бъдат спазени така, както са били обявени.
Аватар
Ивайло
Администратор
Администратор

Име: Ivaylo
Колекционирам: 1:18 / 1:72

Мнениеот Ивайло » 17 Дек 2012, 23:07

Ивайло написа:Правилата са ясни, крайната дата - също, всяко наддаване има дата и час и така се определя кой печели моделите. Макар каузата да е благотворителна, правилата трябва да бъдат спазени така, както са били обявени.
Аватар
Ивайло
Администратор
Администратор

Мнениеот Вожда » 17 Дек 2012, 23:22

Хмм.... явно хората тук наддават главно водени от идеята, че ще купят модел на далавера, а не, че ще се помогне на някой болен човек. Моята гледна точка явно е грешна, объркал съм се, за което се извинявам. Разни хора, разни идеали.

Моделът ще отиде при Jordan.
Изображение
Аватар
Вожда
Muscle Cars фен
Muscle Cars фен

Колекционирам: 1/18 American Muscle Cars

Мнениеот Вожда » 17 Дек 2012, 23:28

Да, готов съм да го направя, щом тези пари са за добро. Няма да си ги сложа в джоба и това което пишеш просто звучи безумно. Както сам се сещаш на мен ми е АБСОЛЮТНО все тая кой ще вземе модела.
Изображение
Аватар
Вожда
Muscle Cars фен
Muscle Cars фен

Колекционирам: 1/18 American Muscle Cars

Мнениеот NASO 43 » 17 Дек 2012, 23:37

Ивайло написа:
NASO 43 написа:СКОРО НЕ БЯХ ЧЕЛ ТАКАВА ПРОСТОТИЯ . АМА ТОЗИ ФОРУМ НАЛИ ИМА модератори КОИТО БИ ТРЯБВАЛО ДА ВЗЕМАТ ОТНОШЕНИЕ АМА

Наско, какво имаш предвид с това "ама"? Как ще вземем отношение по въпрос, случил се в разговор с лични съобщения, за които научаваме преди броени часове? Знам, че е по-лесно винаги да се критикуват модераторите, но моля всеки да се замисли, преди да прави подобни изказвания.

Правилата са ясни, крайната дата - също, всяко наддаване има дата и час и така се определя кой печели моделите. Макар каузата да е благотворителна, правилата трябва да бъдат спазени така, както са били обявени.

ТОВА ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ ЛИ СА ИЛИ Е КОМЕНТАР?
jordan
Заглавие: Re: Благотворителен търг за diecast модели - АКТИВЕН!
МнениеПубликувано на: Пон Дек 17, 2012 6:04 pm
Аватар

Не мога да си обясня,защо се изражда всяка благородна идея.Погазват се права,принципи,правила/кой ли ги е писал?/.Представям фактите.Коментарите оставям на Вас.
Начало на търга: 23.11.2012
Край на търга: 16.12.2012
Срок за разпращане към купувачите: 21.12.2012
Превеждане на парите по дарителска сметка: до 25.12.2012

Направих залога си в 23:20ч.Последният залог мисля,че е некоректен.Ще чакам решение.

Изпратено на: Пон Дек 17, 2012 2:34 pm
От: Вожда
До: jordan
Попринцип не би бил валиден, но търга е благотворителен и идеята е да се съберат максимално много средства. Тоест варианта е да се разберете с дадения потребител, който е наддал повече пари кой ще го вземе и на каква цена. Мисля си, че в случая би трябвало да си съгласен с мен, заради каузата и идеята.

Поздрави!
:cheers: Ще направя следващ залог по темата в петък.
Аватар
NASO 43

Име: Наско

Мнениеот Ивайло » 18 Дек 2012, 00:02

Това е коментар, съдържащ цитат на лично съобщение. Изминали са точно 4 часа от публикуването му до моя отговор. Нима за тези 4 часа се е случило нещо непоправимо? Или всяко забавяне е критично? Модераторите имат служебни, семейни и лични ангажименти, затова е напълно нормално да има забавяне в реакцията. Това изобщо не значи, че си затваряме очите или не желаем да вземем отношение. Искрено съм разочарован, че дори може да си помислиш такова нещо, още повече да го намекнеш публично.

Тези диалози не допринасят с абсолютно нищо и съм изненадан, че изобщо ги водим. Докато спорим колко минути са изминали от един коментар, май никой не забеляза, че въпросът вече се разреши...

Заключвам темата, тъй като въпросът е приключен.

Между другото, по план това беше последният търг. Жалко, че активността в търга беше по-малка, отколкото споровете след него.
Аватар
Ивайло
Администратор
Администратор

Предишна

Назад към За форума - правила, съобщения, предложения