Бъгове във форума

Основни правила на форума, съобщения и предложения.

Re: Бъгове във форума

Мнениеот Ивайло » 12 Юни 2015, 10:46

Всичко е приключено успешно. Беше възстановен архив на данните от 3 часа сутринта на 12-ти юни, така че единствените загуби на съобщения са в интервала от 3 часа до 9:40 тази сутрин. Ако през тези 6-7 часа сте писали нещо, моля, изпратете го отново. Ако забележите друга аномалия, пишете ми, за да се свържа с поддръжката.
Аватар
Ивайло
Администратор
Администратор

Име: Ivaylo
Колекционирам: 1:18 / 1:72

Мнениеот mit3t0 » 25 Май 2016, 23:55

Не ми излизат голяма част от снимките във форума. Снимка.бг въобще не ми излиза.. почти нищо немога да гледам.. :x Ивайло казва, че е от интернет доставчика ми ама не вярвам..
ИзображениеИзображение
Аватар
mit3t0
Mercedes фен
Mercedes фен

Име: Димитър Петров
Колекционирам: 1/18 , 1/87 - Mercedes-Benz & JDM 1/24 !

Мнениеот kok2010 » 28 Май 2016, 17:31

http://prikachi.com/index.php същата работа вече две седмици
Изображение Изображение
Камионите за малките деца са мечта,а за тези които ги карат,кошмар
kok2010
Фен на камиони
Фен на камиони

Име: Николай
Колекционирам: Камиони мащаб 1/87 1/64

Мнениеот Ивайло » 29 Май 2016, 10:32

mit3t0 написа:Не ми излизат голяма част от снимките във форума. Снимка.бг въобще не ми излиза.. почти нищо немога да гледам.. :x Ивайло казва, че е от интернет доставчика ми ама не вярвам..

Има нещо странно в Snimka.bg, но не съм сигурен какво. Определено не е проблем във форума, а в техния сайт. Аз виждам снимките, но когато опитам да проверя връзката си към сайта им, излиза, че и аз нямам достъп. Преди време хора имаха проблеми с антивирусните си програми, които засичаха сървър на snimka.bg като опасен и го блокираха. Пробвай някои от следните неща:

1. Отвори тема със снимки, които не виждаш. Върху надписа "изображение", щракни с десен бутон и избери View image. Какво съобщение ти изписва браузърът?
2. Можеш ли да отвориш самия сайт snimka.bg и снимки вътре в него? А отваряш ли http://www.investor.bg/? Те са на един собственик.
3. От Start менюто отвори Run... Вътре напиши cmd.exe и OK. В черния прозорец напиши следното: ping www.snimka.bg Почакай дълго и виж какво ти изписва. Ако накрая ти изпише Packets: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss), Значи няма достъп до сайта. Затваряш черния прозорец от Х-а.
4. Отвори антивирусната/firewall и виж дали в blocked адресите има нещо подобно на 194.12.229.106 или 85.14.21.157.
5. Пиши на доставчика си или отиди в техен офис и ги питай защо от Х седмици нямаш достъп до snimka.bg, дали не са сложили IP адресите им в някакъв черен списък за спам или хакерски атаки, ужким, за да предпазят хората.

В момента и аз не отварям http://prikachi.com/
Аватар
Ивайло
Администратор
Администратор

Мнениеот The_One » 01 Дек 2016, 02:03

Странното нещо в snimka.bg е липсата на професионализъм от тяхна страна.

Изображение

Трябва сайтът им веднъж завинаги да изчезне от интернет за да не заблуждават хората.
Моите колички:

Ретро автомобили: 1:18 | 1:24 | 1:43 | 1:32; 1:64; 1:72; 1:87
Offroad автомобили: 1:18 | 1:24 | 1:43 | 1:32; 1:64; 1:72; 1:87
Аватар
The_One

Име: Николай ( Ники )
Колекционирам: Offroad колички, ретро колички, фосили, екзотични животни, монети, ценни камъни, фигурки животни

Мнениеот MuHaTa » 20 Апр 2018, 18:00

Надали е само при мен ( на два различни компютъра и интернет доставчици) , но от ден-два ми зарежда избирателно снимки от темите. Дори и снимки от фликър не ги зарежда всички ( но пък зарежда снимки от снимка.бг, пак избирателно).
Аватар
MuHaTa
Фотографът на DiecastCarsBG
Фотографът на DiecastCarsBG

Име: Димитър
Колекционирам: Снимки на модели и моделки

Мнениеот commodore » 21 Апр 2018, 09:09

+1
не ми дреме,режем без упойка

Изображение
Аватар
commodore
Opel фен
Opel фен

Име: Стефан
Колекционирам: всичко което ми харесва в мащаб 1/43,1/18

Мнениеот Ивайло » 21 Апр 2018, 10:37

Щом има проблеми и с Flickr, вероятно причината е в твоя доставчик (и други от София на същия такъв) и е временна. Малко вероятно е български и чуждестранен сайт да се развалят по еднакъв начин, а самият форум няма как да спира зареждане на снимки от външни източници.
Аватар
Ивайло
Администратор
Администратор

Мнениеот Антон Кочев » 14 Юли 2018, 18:45

Здравейте.
Нов съм във Форума и се интересувам от разделите Купувам . Продавам и дарителски търгове. Но не мога да ги отварям тези раздели. Кога ще мога да ги разглеждам.
Антон Кочев

Мнениеот Antara1 » 14 Юли 2018, 19:18

Антон Кочев написа:Здравейте.
Нов съм във Форума и се интересувам от разделите Купувам . Продавам и дарителски търгове. Но не мога да ги отварям тези раздели. Кога ще мога да ги разглеждам.

ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛИТЕ "КУПУВА", "ПРОДАВА" И "ЗАМЕНЯ" В DIECASTCARSBG.COM
Използвайки форума/сайта и/или с регистрацията си в него се счита, че сте прочели правилата и общите условия и се съгласявате с тях!
________________________________________________________________________________________________
Трябва да сте регистриран/а във форума от минимум 1 месец и да имате минимум 1 коментар, за да имате достъп до разделите за обяви.

p.s. В кой раздел са тези дарителски търгове?
Аватар
Antara1
Диорама-любител
Диорама-любител

Име: Асен Гарджев
Колекционирам: Предимно 1:43

Мнениеот valllleri » 02 Дек 2021, 11:08

Ивайло написа:Колеги, искам да ви информирам, че в момента abv.bg филтрира всички известия, които форумът изпраща. Ще се погрижа да намеря решениe. Дотогава вероятно няма да получавате известия по имейл за нови отговори или лични съобщения. Няма нужда да променяте нищо, нито да сменяте пощата си, ако сте към abv.bg

Здравей Ивайло,
Преди месец-два получавх без проблем известия от Форума на пощата си към abg.bg основно за раздел ПРОДАВА, както и като получа ЛС. Но вече не получавам. Дали има шанс това да се оправи?

Поздрави :cheers: :shake:
valllleri

Мнениеот valllleri » 23 Дек 2021, 21:15

valllleri написа:
Ивайло написа:Колеги, искам да ви информирам, че в момента abv.bg филтрира всички известия, които форумът изпраща. Ще се погрижа да намеря решениe. Дотогава вероятно няма да получавате известия по имейл за нови отговори или лични съобщения. Няма нужда да променяте нищо, нито да сменяте пощата си, ако сте към abv.bg

Здравей Ивайло,
Преди месец-два получавх без проблем известия от Форума на пощата си към abg.bg основно за раздел ПРОДАВА, както и като получа ЛС. Но вече не получавам. Дали има шанс това да се оправи?

Поздрави :cheers: :shake:

Все още никакъв резултат?...
valllleri

Мнениеот emovalkov95 » 09 Яну 2022, 12:21

Аз също не получавам имейли за лични съобщения от няколко месеца насам.
Изготвям рег. номера за модели: Изображение

Колекцията ми: 1:43 / 1:18 | Flickr | Подбрани кадри в Pinterest | модели + 1:1
Събирам снимки на Mercedes CLS Shooting Brake от родните улици - моля, изпращайте ми на ЛС или в instagram: @cls.shootingbrake
Аватар
emovalkov95

Име: Емануил Вълков

Мнениеот valllleri » 09 Яну 2022, 14:56

emovalkov95 написа:Аз също не получавам имейли за лични съобщения от няколко месеца насам.

И при мен продължава, явно не може да се оправи... :(
valllleri

Мнениеот Ивайло » 09 Яну 2022, 20:37

За съжаление това е от доста време, явно abv.bg ни приема за "спам заплаха" и просто връща писмата обратно към нашия хостинг, затова остават недоставени. Ще опитам да намеря решение, и без това предстои преинсталация на цялата система на форума. Вероятно вече сте пробвали, дали случайно адресът на сайта не е вкаран в черен списък на вашия имейл?
Аватар
Ивайло
Администратор
Администратор

ПредишнаСледваща

Назад към За форума - правила, съобщения, предложения