Организационни идеи и въпроси от потребителите.

Основни правила на форума, съобщения и предложения.

Re: Организационни идеи и въпроси от потребителите.

Мнениеот Mr.Mercedes-Benz » 28 Яну 2010, 00:29

Вожда написа:
Mr.Mercedes-Benz написа:Ами може, има си определени теми за това обаче, даже цели раздели....

Може или неможе последно.. по моят въпрос - конкретно?

edit: подкрепям ocool!

Твоите желания са заповед за мен :lol: . Мисля, че съм се изразил доста конкретно - може, но в определените за това теми и раздели.
Изображение Изображение :signmercedes: :signmclaren:
Аватар
Mr.Mercedes-Benz
Mercedes фен
Mercedes фен

Име: Краси
Колекционирам: Scale 43 - Mercedes-Benz only

Мнениеот Ивайло » 28 Яну 2010, 11:14

О, не, никой не иска да има гробна тишина. Въпросът е да не се получават офтопик чатове между двама души от по 1 страница. ;) Както виждате, за последните месеци, а може и година, не сме правили почти никакви забележки за офтопик. Единствено случаите с Дидо и Иво направиха впечатление.

Ако се заформи интересна дискусия, която съдържа информация и е в помощ на други колекционери, тогава тя бива отделяна в нова тема, след като се е заформила. Ако обаче е просто разговор между двама души, който има минимална връзка с темата, тогава не.

Както и Краси каза, никой не се хваща за офтопик от няколко коментара - не сме казарма. Нека обаче не се стига до положение един модел и половин страница офф.

Коментари за истинските коли са интересни, но трябва да са свързани с модела. Дали е направен достоверно, дали дадения модел представя друга генерация на колата и т.н. Не общи приказки от рода на "тия американските коли какви са кошници, пък знаеш ли на тая как й ръждясва купето" и т.н. ;)

Никой не се хваща за малко офф. Офтопик във форума се трие и мести изключително рядко, тъй като потребителите ни са точни хора. Просто сега се е получила някаква изключителна ситуация, затова сме по-стриктни, за да не запоне и младата аудитория да подражава, понеже темите с колекциите ще станат чат стаи.

Не се впрягайте. :cheers: Форумът е голям, има място за всяка дискусия. Целта е да се намери или направи подходящата тема за нея. Това е всичко.

Дидо, запитванията за моделите са особено интересни. Аз лично бих се радвал да отговарям на въпроси за моделите си, а и задавам въпроси. ;)
Аватар
Ивайло
Администратор
Администратор

Име: Ivaylo
Колекционирам: 1:18 / 1:72

Мнениеот Вожда » 28 Яну 2010, 14:33

Mr.Mercedes-Benz написа:
Вожда написа:
Mr.Mercedes-Benz написа:Ами може, има си определени теми за това обаче, даже цели раздели....

Може или неможе последно.. по моят въпрос - конкретно?

edit: подкрепям ocool!

Твоите желания са заповед за мен :lol: . Мисля, че съм се изразил доста конкретно - може, но в определените за това теми и раздели.

Което в отговор на моят въпрос означава - неможе. А би трябвало да е обратното... както Ивайло каза. Противоречите си, изяснете се помежду си.

За сега, понеже и двамата сте ми скъпи модератори, няма да слушам никой. :lol: :cheers:
Изображение
Аватар
Вожда
Muscle Cars фен
Muscle Cars фен

Колекционирам: 1/18 American Muscle Cars

Мнениеот Ивайло » 28 Яну 2010, 18:43

Според случая ще се решава. ;) Виж точно какво бях написал.
Аватар
Ивайло
Администратор
Администратор

Име: Ivaylo
Колекционирам: 1:18 / 1:72

Мнениеот Mr.Mercedes-Benz » 28 Яну 2010, 19:20

Вожде, къде видя разминаване? И двамата казваме, че това се прави на определените за това места. Ако е нещо свързано с модела, може. Ако не е, е офтопик. :rocknroll: :rocknroll: :rocknroll:
Изображение Изображение :signmercedes: :signmclaren:
Аватар
Mr.Mercedes-Benz
Mercedes фен
Mercedes фен

Име: Краси
Колекционирам: Scale 43 - Mercedes-Benz only

Предишна

Назад към За форума - правила, съобщения, предложения