Модификацийте на KO6MAPA - The Beggining

Модификации и ремонт в мащаби от 1:20 до 1:29.

Модификацийте на KO6MAPA - The Beggining

Мнениеот KO6MAPA » 09 Ное 2016, 21:28

Здравейте колеги, ще започна да представям модифицирани и ремонтирани модели в тази тема. Начинаещ и учещ се ентусиаст съм без никакъв опит в тази сфера и всяка критика и мнение ще е важно за мен :shake:

Етo и първия ми ремонт на модел закупен от колегата Lancia Fan с цел реставрация :twisted:

AUDI RS4 Maisto 1/24
ПРЕДИ:
Изображение
Изображение
:cry: :cry: :cry:
СЛЕД:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
:rocknroll: :rocknroll: :rocknroll:
Аватар
KO6MAPA

Re: Модификацийте на KO6MAPA - The Beggining

Мнениеот KO6MAPA » 09 Ное 2016, 21:40

Бях започнал да реставрирам едно Audi a4 b6, но намерих същото чисто ново от един колега и реших това да го превърна в кола за DRAG тъй като много части липсват и общо взето го правя от нищото :cry:

ПРЕДИ: :evil:
Изображение
Изображение

иии AUDI A4 B6 1.8t FWD MONSTER
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Ето и една обща на двете германки :twisted:

Изображение
Аватар
KO6MAPA

Мнениеот rosen__petrov » 09 Ное 2016, 21:52

Синия мат добре се получил :clap: , само че ако можеш боядисай решетките на предната броня черни, а и халогенните мисля че също не трябва да са боядисани във цвета на колата. Зеленото чудовище също като идея е добро :clap: може да пооправиш само малко накрайниците на гърнетата, a и така без предно стъкло аеродинамиката отива на кино :D
Аватар
rosen__petrov

Име: rosen petrov
Колекционирам: nissan 1/24

Мнениеот KO6MAPA » 09 Ное 2016, 22:40

rosen__petrov написа:Синия мат добре се получил :clap: , само че ако можеш боядисай решетките на предната броня черни, а и халогенните мисля че също не трябва да са боядисани във цвета на колата. Зеленото чудовище също като идея е добро :clap: може да пооправиш само малко накрайниците на гърнетата, a и така без предно стъкло аеродинамиката отива на кино :D

Мерси колега, това е следващото нещо което ще направя с решетките и халогените сиви просто вече нямах нерви :( , накрайниците не мога да ги изрежа без да ги намачкам :bash: , а като цяло модела не е завършен за това е без стъкла :D (очаквайте продължение)
Аватар
KO6MAPA

Мнениеот emovalkov95 » 11 Ное 2016, 22:25

Здравей! Успехи в модификациите! :cheers:
Би ли споделил как изработи и постави лепенката на монстър? :)
Аватар
emovalkov95

Колекционирам: Mercedes 1:18, разни 1:43

Мнениеот KO6MAPA » 11 Ное 2016, 23:52

emovalkov95 написа:Здравей! Успехи в модификациите! :cheers:
Би ли споделил как изработи и постави лепенката на монстър? :)

Мерси, едно време ги раздаваха по магазините с всеки два монстера даваха по един лист със всякакви такива стикери и ги изрових в нас доста качествени са и са като фолио, мисля че съм виждал такива по магазините за тунинг части и магазини за колела и мотори. Поздрави! :cheers:
Аватар
KO6MAPA

Мнениеот Ssasho0 » 15 Ное 2016, 15:44

Здравей,

Интересни проекти, лепенките не са ли прекалено дебели, може бирнякой може да ти принтне декали, те са значително по-тънки. Аз имам два въпроса - какъв грунд използва върху метала? Какъв гланц ползва върху зелената боя?

Поздрави,
Сашо
Ssasho0

Мнениеот KO6MAPA » 15 Ное 2016, 17:00

Ssasho0 написа:Здравей,

Интересни проекти, лепенките не са ли прекалено дебели, може бирнякой може да ти принтне декали, те са значително по-тънки. Аз имам два въпроса - какъв грунд използва върху метала? Какъв гланц ползва върху зелената боя?

Поздрави,
Сашо

Здравей и мерси, декалите бяха готови намерих ги и ги налепих а иначе и при двата модела няма грунд единия спрей е мат, а зеления е с гланц просто спрейовете са по скъпи и качествени минавам няколко ръце и забравям :shake:
Аватар
KO6MAPA

Назад към 1:24