Моята Mini Cooper колекция.

Включва мащабите от 1:30 до над 1:90.

Моята Mini Cooper колекция.

Мнениеот dimitresko93 » 24 Окт 2017, 18:11

Здравейте! Нов съм във форума, днес се регистрирах, един приятел ми каза за тази общност. :) Имах доста голяма колекция от колички от малък калибър, но ги продадох, оставих си само МИНИ-тата и още няколко отбрани модела. Сега споделям М. С. С другите ми публикации ще разберете какво харесвам! Ще се радвам да разбера какво мислите относно скромната ми колекция от Cooper-и, кой ви харесва , най-много, кой най-малко и всичко друго което искате да кажете по темата.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
http://prikachi.com/images/692/9205692v.jpg
Изображение
Изображение
Изображение
Последните три не са разпечатани, защото ми предстои местене в нова къща, тогава ще си имат заслужено място на показ и ще си ги разпечатам. Относно това кои са моите любимци - нямам такива, щом са в колекцията, всички ми харесват!
dimitresko93

Re: Моята Mini Cooper колекция.

Мнениеот vesartstudio » 24 Окт 2017, 21:03

Добре дошъл колега. Добро начало.
Аватар
vesartstudio

Име: Христо Христов
Колекционирам: Мащаб 1:72

Мнениеот Ивайло » 27 Окт 2017, 10:51

Добре дошъл! Харесвам тематичните колекции, още повече, че и аз имам слабост към Mini Cooper. :) Приятно ме изненада първото Mini, с отваряемите врати. Рядко срещано е да има стъкла и рамки при толкова малки модели. В какъв мащаб е? И аз вече не вадя HotWheels от блистерите, тъй като ми е по-удобно да ги закача на стената с опаковките им. Cararama/Hongwell имат модели на старото и новото Mini в 1:72 - метални. Трудни са за откриване, но ако ти попадне такъв - вземи си задължително. Истински малки бижута са, значително по-дребни от HotWheels, но много по-детайлни.
Аватар
Ивайло
Администратор
Администратор

Име: Ivaylo
Колекционирам: 1:18 / 1:72

Мнениеот WeltherrschafT » 27 Окт 2017, 16:15

Добре дошъл във форума. Много интересно начало за колекция, лично аз рядко виждам тематични колекции, а моите са
такива и много се радвам, явно имаме и сходни вкусове, аз също събирам Мини Купъри. Малко ми се струва, че си ги
поумесил мащабите и бих те посъветвал занапред, докато нещата не са загрубели да се ограничиш малко - виждам ХотУилс,
Кинсмарт, Бураго, Мажорет... Важното е разбира се на теб да ти харесват моделите. Мисля си, че и снимките можеш да подобриш. :)
Аватар
WeltherrschafT

Колекционирам: 1:64 и 1:43

Мнениеот dimitresko93 » 28 Окт 2017, 16:59

Благодаря за коментарите на всички! :) Ами, снимките не са с най-доброто качество на света, правих ги с телефона. За напред ще се старая повече. Мащабите са приблизителни(всъщност, не знам дали е така, много не се оправям с тях...) Иначе мисля, че съм виждал колички Cararama/Hongwell в магазина на Комсед.
dimitresko93

Назад към Мащаби 1:32, 1:64, 1:72, 1:87 и др.