Срещи на DiecastCarsBG - СОФИЯ

Новини, свързани с хобито в България.

Re: Срещи на DiecastCarsBG - СОФИЯ

Мнениеот Наугрим » 04 Юли 2018, 18:27

Днес предадох в училището наема за месец юни 2018 г.
11 години в DiecastCarsBG
Наугрим
Организатор на сбирки - София

Мнениеот Наугрим » 07 Юли 2018, 21:44

Списък на присъствалите на среща №185 в София:

1. commodore
2. haifisch
3. dodgewc
4. Eddie
5. corleone
6. mitesan
7. Светослав Петков
8. svetlio
9. Иван Иванов
10. civic
11. De Lorean
12. Наугрим
13. S.Petrov
14. Васил Абаджиев
15. Пламен Даракчиев
16. Пламен Симеонов
17. ogi 54

Събрахме 30 лева за каузата, с която сме се заели. Благодаря на отзовалите се.
Наугрим

Мнениеот gogi_lussi » 20 Юли 2018, 23:05

Кога ще е следващата среща? Нов съм в колекционерството и ще ми е особено приятно да се запознаем на живо.
gogi_lussi

Име: Ангел Христов
Колекционирам: ферари 1:18 и 1:24

Мнениеот Наугрим » 21 Юли 2018, 00:03

gogi_lussi написа:Кога ще е следващата среща? Нов съм в колекционерството и ще ми е особено приятно да се запознаем на живо.

Здравейте, радвам се че имате интерес съм сбирките ни. Следващата ни среща ще бъде на 28 юли, събота, вероятно от 14 до 16ч. Мястото ще е различно този път, поради лятната ваканция на
училището, където обикновенно се събираме. Вчера разгледах една зала с 10 маси в Люлин 9, срещу ресторант Адашите. Намира се на пресечката на бул. Царица Йоана и ул. Ген. Асен Николов.
Помещението е на втори етаж, минава се по външно стълбище, желателно е преминаващите с 1 ръка да се държат за парапета, защото стъпалата не са от най-удобните. Който ще носи модели
трябва много да внимава. Залата е комфортна, има санитарен възел. Ползува се от автошкола. Идната седмица ще потвърдя окончателно в темата, но промени едва ли ще има. Благодаря на
колегата Иван Иванов за съдействието. За допълнителна информация и евентуално ориентиране може да звъните на - 0876-60-90-05. Залата е близо до метростанция Люлин. Всеки е добре дошъл. :shake:
Наугрим

Мнениеот Наугрим » 26 Юли 2018, 18:06

Наугрим написа:
gogi_lussi написа:Кога ще е следващата среща? Нов съм в колекционерството и ще ми е особено приятно да се запознаем на живо.

Здравейте, радвам се че имате интерес съм сбирките ни. Следващата ни среща ще бъде на 28 юли, събота, вероятно от 14 до 16ч. Мястото ще е различно този път, поради лятната ваканция на
училището, където обикновенно се събираме. Вчера разгледах една зала с 10 маси в Люлин 9, срещу ресторант Адашите. Намира се на пресечката на бул. Царица Йоана и ул. Ген. Асен Николов.
Помещението е на втори етаж, минава се по външно стълбище, желателно е преминаващите с 1 ръка да се държат за парапета, защото стъпалата не са от най-удобните. Който ще носи модели
трябва много да внимава. Залата е комфортна, има санитарен възел. Ползува се от автошкола. Идната седмица ще потвърдя окончателно в темата, но промени едва ли ще има. Благодаря на
колегата Иван Иванов за съдействието. За допълнителна информация и евентуално ориентиране може да звъните на - 0876-60-90-05. Залата е близо до метростанция Люлин. Всеки е добре дошъл. :shake:

Здравейте, потвърждавам датата, часа и мястото на срещата. :shake:
Наугрим

Мнениеот gogi_lussi » 07 Авг 2018, 22:15

Благодаря на макар и малкото присъствали на срещата, че се запознахме и обменихме мисли и размисли, защото нали това е смисълът не срещите.
gogi_lussi

Име: Ангел Христов
Колекционирам: ферари 1:18 и 1:24

Предишна

Назад към DiecastCarsBG - новини