Срещи на DiecastCarsBG - СОФИЯ

Новини, свързани с хобито в България.

Re: Срещи на DiecastCarsBG - СОФИЯ

Мнениеот Наугрим » 24 Окт 2019, 19:09

Здравейте Колеги. Благодаря за положителните отзиви, дано пак има подобни поводи да се виждаме. Предстои Среща 201, за мен тя има особено значение, защото се явява 200 в личен план.
За съжаление няма да може да ползуваме кабинет в Първа английска гимназия, поради предстоящите избори. Освен това след 13ч. в събота имам неотложен ангажимент. Вариантът е за преди
обед в събота - 26.10, приблизително от 10,30 до 12,30ч, в залата на автошколата в Люлин, която колегата Иван Иванов любезно ни осигури. Утре следобяд ще се чуя с него, за да получа по-
твърждение, след което ще пиша в темата. :shake:
12 години в DiecastCarsBG
Наугрим
Организатор на сбирки - София

Re: Срещи на DiecastCarsBG - СОФИЯ

Мнениеот Наугрим » 25 Окт 2019, 21:07

Наугрим написа:Здравейте Колеги. Благодаря за положителните отзиви, дано пак има подобни поводи да се виждаме. Предстои Среща 201, за мен тя има особено значение, защото се явява 200 в личен план.
За съжаление няма да може да ползуваме кабинет в Първа английска гимназия, поради предстоящите избори. Освен това след 13ч. в събота имам неотложен ангажимент. Вариантът е за преди
обед в събота - 26.10, приблизително от 10,30 до 12,30ч, в залата на автошколата в Люлин, която колегата Иван Иванов любезно ни осигури. Утре следобяд ще се чуя с него, за да получа по-
твърждение, след което ще пиша в темата. :shake:

Здравейте Колеги. Потвърждавам утрешната сбирка в Люлин. Ще бъдем в залата на автошколата, която се намира се на пресечката на бул. Царица Йоана и ул. Ген. Асен Николов, близо до метростанция Люлин. Времетраенето ще бъде от 10,15ч. до около 12,30ч. Съжалявам за късното потвърждение, но програмата ми в последните дни е много натоварена. Надявам се да получа
подкрепа в утрешния ден, като се съберем поне няколко човека. Лека вечер. :shake:
12 години в DiecastCarsBG
Наугрим

Предишна

Назад към DiecastCarsBG - новини