Срещи на DiecastCarsBG - СОФИЯ

Новини, свързани с хобито в България.

Re: Срещи на DiecastCarsBG - СОФИЯ

Мнениеот Наугрим » 24 Окт 2019, 19:09

Здравейте Колеги. Благодаря за положителните отзиви, дано пак има подобни поводи да се виждаме. Предстои Среща 201, за мен тя има особено значение, защото се явява 200 в личен план.
За съжаление няма да може да ползуваме кабинет в Първа английска гимназия, поради предстоящите избори. Освен това след 13ч. в събота имам неотложен ангажимент. Вариантът е за преди
обед в събота - 26.10, приблизително от 10,30 до 12,30ч, в залата на автошколата в Люлин, която колегата Иван Иванов любезно ни осигури. Утре следобяд ще се чуя с него, за да получа по-
твърждение, след което ще пиша в темата. :shake:
12 години в DiecastCarsBG
Наугрим
Организатор на сбирки - София

Мнениеот Наугрим » 25 Окт 2019, 21:07

Наугрим написа:Здравейте Колеги. Благодаря за положителните отзиви, дано пак има подобни поводи да се виждаме. Предстои Среща 201, за мен тя има особено значение, защото се явява 200 в личен план.
За съжаление няма да може да ползуваме кабинет в Първа английска гимназия, поради предстоящите избори. Освен това след 13ч. в събота имам неотложен ангажимент. Вариантът е за преди
обед в събота - 26.10, приблизително от 10,30 до 12,30ч, в залата на автошколата в Люлин, която колегата Иван Иванов любезно ни осигури. Утре следобяд ще се чуя с него, за да получа по-
твърждение, след което ще пиша в темата. :shake:

Здравейте Колеги. Потвърждавам утрешната сбирка в Люлин. Ще бъдем в залата на автошколата, която се намира се на пресечката на бул. Царица Йоана и ул. Ген. Асен Николов, близо до метростанция Люлин. Времетраенето ще бъде от 10,15ч. до около 12,30ч. Съжалявам за късното потвърждение, но програмата ми в последните дни е много натоварена. Надявам се да получа
подкрепа в утрешния ден, като се съберем поне няколко човека. Лека вечер. :shake:
Наугрим

Мнениеот Наугрим » 27 Ное 2019, 12:26

Здравейте Колеги. На 30.11.2019г. от 14 до 17ч. ще се състои среща 202 в Първа Английска Езикова Гимназия, гр. София, бул. Дондуков 60, в някой от свободните кабинети.
Наугрим

Мнениеот Наугрим » 01 Дек 2019, 00:09

Списък на присъствалите на среща №202 в София:

1. Наугрим
2. commodore
3. Georgi Milchev
4. Пламен Симеонов
5. dodgewc
6. Васил Абаджиев
7. Иван Иванов
8. Николай Савовски
9. Юлий Борисов
10. ogi 54
11. De Lorean
12. corleone
13. Никола Борисов
14. Иво Киров
15. Петър Киров

Събрахме 30 лева за каузата, с която сме се заели. Благодаря на отзовалите се. Ако тенденцията да сме все по-малко колекционери на сбирките продължи, не е далече момен-
тът, в който ще се наложи да преустановим срещите в училището, поради невъзможност да заплащаме наема. След толкова трудности, които сме преодолели през годините, ще бъде тъжно да
приключим по този безславен начин. Един път месечно не е трудно да се отделят 2-3 часа. Да не забравяме, че чрез тези 40 лева подпомагаме деца в затруднено положение. Дори само затова не бива да се отказваме. Бъдещето на срещите ни зависи от нас самите. Нека не го проваляме.
Наугрим

Мнениеот zlatkoo » 02 Дек 2019, 11:35

Аз този път бях на друго мероприятие.
Нема начин да нема начин.
zlatkoo

Име: Златко Григоров
Колекционирам: Рена

Мнениеот Наугрим » 02 Дек 2019, 20:45

Днес предадох в училището наема за месец ноември 2019 г.
Наугрим

Предишна

Назад към DiecastCarsBG - новини