Обсъждане ЧЕТВЪРТА национална среща на форума - Пловдив

Новини, свързани с хобито в България.

Re: Предложения за ЧЕТВЪРТА национална среща на форума 2011

Мнениеот ZOMBIE » 22 Юни 2011, 09:01

и аз съм за пловдив,то се видя че има единодушие по въпроса!
сега остава някой резидент да намери подходяща зала за множеството участници и моделите им
:punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:
Аватар
ZOMBIE
Ретро фен
Ретро фен

Име: димитър добрев
Колекционирам: 50-те,60-те,70те американоси и европейски класики

Мнениеот azata » 22 Юни 2011, 10:12

Пловдив е удобна дестинация и за мен.Също така,добре ще бъде ако остане тази дата за сбирката,колегите организатори да се свържат с Хобиленд и да ги помолят да работят на същата дата,пък и някоя комплексна остъпчица за членовете на форума евентуално да ни спретнат :oops:
Аватар
azata
BMW фен
BMW фен

Колекционирам: Само Модели на BMW 1:43

Мнениеот idoll » 23 Юни 2011, 20:33

PorscheBulgaria написа:Гледам повечето искате да е в Пловдив, та ако желаете, можем да наемем една истинска зала със всякакви удобства, която може би ще струва от порядъка на 100-200 за цял ден. Ако идеята ви допада, мога да се поразровя. ;)

Аз също подкрепям Пловдив за следваща сбирка и датата ме устройва,също така подкрепям идеята за наета зала.
Бих се включил абсолютно доброволно със средства за наема на залата,също бих предложил да има конкурс за най атрактивен модел или най атрактивно представен такъв или въобще да има нещо поощрително с 1во,2ро и 3то място,което да се определи на място от присъстващите.
Аватар
idoll

Мнениеот Вожда » 24 Юни 2011, 17:21

Мда, нека си спретнем едно конкурсче! А защо да не са повече? ;)
Изображение
Аватар
Вожда
Muscle Cars фен
Muscle Cars фен

Колекционирам: 1/18 American Muscle Cars

Мнениеот Ивайло » 24 Юни 2011, 18:30

Конкурсите и награждаванията са хубаво нещо, но винаги имам едно наум. Да не си развалим хубавия ден със съревнования? Знаете, където има конкурс и награди, винаги има недоволни. Ще се намери някой да се оплаче, че най-атрактивния модел е скъп, не е справедливо, че не е в негов мащаб, че е скучен, че комисията не си разбира от работата, че сроковете са кратки... Мразя да звуча като черна станция, защото винаги съм харесвал идеи за интересни събития, но във форума сме се нагледали на драми - трябва да сме реалисти. Не знам дали е добре да рискуваме да се случи нещо такова в единствения ден в годината, когато се събираме от цяла България.

Ако има каквото и да е събитие тип "кой е по-по-най", било то награждаване за конкурс или нещо подобно, то за мен това е потенциален генератор на напрежение. Съжалявам, че трябва да го кажа толкова директно - не ме разбирайте погрешно, харесвам идеите ви, но знаете как стоят нещата при нас... Аз лично предпочитам сбирката да е просто място, където всички да са равни, а не да има трибуна за определяне на номер 1, номер 2 и прочие.
Аватар
Ивайло
Администратор
Администратор

Име: Ivaylo
Колекционирам: 1:18 / 1:72

Мнениеот Draganov » 24 Юни 2011, 21:00

Ивайло написа:Конкурсите и награждаванията са хубаво нещо, но винаги имам едно наум. Да не си развалим хубавия ден със съревнования? Знаете, където има конкурс и награди, винаги има недоволни. Ще се намери някой да се оплаче, че най-атрактивния модел е скъп, не е справедливо, че не е в негов мащаб, че е скучен, че комисията не си разбира от работата, че сроковете са кратки...

100% гарантирано! :lol:
Аз предлагам състезание "най-голям смок" в 2 категории - светла кехлибарена течност и домашна-право от казана... Предварително уточнявам, че участници от "Sofia beer drinking team" няма да бъдат допускани, за да направим съревнованието по-равностойно...
Аватар
Draganov

Име: Сашо
Колекционирам: 1:18[Exotic; Sport; Coupe; Land Rover]

Мнениеот idoll » 25 Юни 2011, 09:30

Ивайло написа:Конкурсите и награждаванията са хубаво нещо, но винаги имам едно наум. Да не си развалим хубавия ден със съревнования? Знаете, където има конкурс и награди, винаги има недоволни. Ще се намери някой да се оплаче, че най-атрактивния модел е скъп, не е справедливо, че не е в негов мащаб, че е скучен, че комисията не си разбира от работата, че сроковете са кратки... Мразя да звуча като черна станция, защото винаги съм харесвал идеи за интересни събития, но във форума сме се нагледали на драми - трябва да сме реалисти. Не знам дали е добре да рискуваме да се случи нещо такова в единствения ден в годината, когато се събираме от цяла България.

Ако има каквото и да е събитие тип "кой е по-по-най", било то награждаване за конкурс или нещо подобно, то за мен това е потенциален генератор на напрежение. Съжалявам, че трябва да го кажа толкова директно - не ме разбирайте погрешно, харесвам идеите ви, но знаете как стоят нещата при нас... Аз лично предпочитам сбирката да е просто място, където всички да са равни, а не да има трибуна за определяне на номер 1, номер 2 и прочие.

Честно казано докато пишех предложението си се сетих за подобен развой на събитията,но все пак реших да споделя.
Оттеглям предложението за конкурс по време на срещата,като ти каза няма смисъл да разваляме деня с разни премервания на п..ките.
Аватар
idoll

Мнениеот PorscheBulgaria » 28 Юни 2011, 18:54

PorscheBulgaria написа:Ето и едно мое предложение за наета зала (второто от списъка) :)

http://www.omegacollege.org/bg/pages/Research
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
PorscheBulgaria
Модератор
Модератор

Име: Костадин
Колекционирам: Porsche 1/18

Мнениеот Ивайло » 11 Юли 2011, 22:40

Тъй като не последваха никакви възражения или други предложения, приемаме предложението за наета зала на PorscheBulgaria. Ако някой колега от Пловдив може да посочи още 1-2 подходящи зали, които могат да бъдат наети, нека сподели. В противен случай действаме по предложението на PorscheBulgaria.

Градът е избран: Пловдив

Дата: 4-ти септември, неделя.

Час за начало: 12:00 ч. - приемат се предложения за часа. Тъй като ще се наема зала, началният част е важен. Няма смисъл да я наемем от 10:00 ч., ако половината присъстващи ще са там в 12:00 ч.

Трябва да сме уточнили тези детайли до началото на август, за да има минимум 1 месец, в който всеки да може да определи програмата си.
Аватар
Ивайло
Администратор
Администратор

Мнениеот PorscheBulgaria » 11 Юли 2011, 23:20

Значи се залавям с разпитването и евентуалната организация.

В такъв случай, новини в края на месеца. ;)
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
PorscheBulgaria
Модератор
Модератор

Име: Костадин
Колекционирам: Porsche 1/18

Мнениеот Eddie » 11 Юли 2011, 23:49

Аз предлагам да се информира някоя медия от по-рано. Също така ще е добре залата да бъде близо до паркинг. :)
F..k you Photobucket
Аватар
Eddie
Модератор
Модератор

Име: Едуард Вахрам
Колекционирам: 1/18

Мнениеот Thunderbolt » 12 Юли 2011, 00:04

аз мисля да пиша овреме на BTV и HobbyTV. пък ще видим кой ще се навие
Изображение
The Only Thing To Fear Is Running Out Of Beer
Аватар
Thunderbolt
Глобален модератор
Глобален модератор

Име: Борис Желязков
Колекционирам: Alfa Romeo,McLaren F1 Team, 1:18

Мнениеот ms_power » 12 Юли 2011, 10:16

Vahram написа:Аз предлагам да се информира някоя медия от по-рано.

Да, и на мен това ми беше идеята. Смятам, че няма да откажат, тъй като хобито навлиза все по-сериозно в страната. :)
Аватар
ms_power
Lamborghini фен
Lamborghini фен

Име: Денис
Колекционирам: 1:43

Мнениеот Тихомир » 12 Юли 2011, 10:58

Задължително трябва да се пише на някоя медия. Хоби тв според мен ще проявят най-голям интерес. Спомням си как по тази телевизия съм гледал за RC състезания и ЖП моделизъм, а нашето хоби май никога не е представяно. Голям пропуск ще е ако не им пишем. :)
Последна промяна Тихомир на 12 Юли 2011, 12:22, променена общо 1 път
Аватар
Тихомир
Ferrari фен
Ferrari фен

Колекционирам: 1920-1939 и Ferrari

Мнениеот Ивайло » 12 Юли 2011, 11:16

Идеята да информираме медиите е много добра! :cheers:

Залата задължително ще е до паркинг - това е един от научените от миналата година уроци. Трябва да бъде и достатъчно голяма. Не съм сигурен каква е площта на Чалъковата къща от миналата сбирка, но при ~50 души се напълни сериозно.
Аватар
Ивайло
Администратор
Администратор

ПредишнаСледваща

Назад към DiecastCarsBG - новини