Национална сбирка на колекционерите

Новини, свързани с хобито в България.

Мнениеот qnchotuning » 24 Юли 2008, 21:56

valcad написа:Дата без значение. София

Подкрепям :D
Аватар
qnchotuning

Име: Стоян
Колекционирам: 1/43

Мнениеот collector_die_cast » 24 Юли 2008, 22:47

Хора, помислете трезво. Такива неща трябва да се правят в най-централния град, в който има най-много хора от форума, за който има най-много и най-често транспорт и който е най-известен на всички. За да може да ме разберете трябва да ви обясня лично на всеки. Идеята е, сбирката да е в София, място което всеки знае къде, как, какво, кога и прочие, и има достатъчно хора, в случай, че някой не е на разположение да има човек който да го замести. Да вярно е, че има много хора от Пловдив, но за всчики останали? А хората от северна България? С тея проходи и транспорти знаете ли колко е сложно? На София какво му е сложното. От Бургас, от Варна от Плевен от Пловдив, от всякъде може да се хване само един превоз, без смяни, без преходи по проходите. Не мога да ви разбера какво натискате всички за Пловдив ... при положение, че хората ще трябва да правят гимнастики за да стигнат до там.
Аватар
collector_die_cast
VIP потребител
VIP потребител

Име: Петър Димитров

Мнениеот Thunderbolt » 24 Юли 2008, 22:52

и аз казвам София, поради изложените от collector_die_cast причини
Изображение
The Only Thing To Fear Is Running Out Of Beer
Аватар
Thunderbolt
Глобален модератор
Глобален модератор

Име: Борис Желязков
Колекционирам: Alfa Romeo,McLaren F1 Team, 1:18

Мнениеот Map0 » 25 Юли 2008, 10:32

collector_die_cast написа:Хора, помислете трезво. Такива неща трябва да се правят в най-централния град, в който има най-много хора от форума, за който има най-много и най-често транспорт и който е най-известен на всички. За да може да ме разберете трябва да ви обясня лично на всеки. Идеята е, сбирката да е в София, място което всеки знае къде, как, какво, кога и прочие, и има достатъчно хора, в случай, че някой не е на разположение да има човек който да го замести. Да вярно е, че има много хора от Пловдив, но за всчики останали? А хората от северна България? С тея проходи и транспорти знаете ли колко е сложно? На София какво му е сложното. От Бургас, от Варна от Плевен от Пловдив, от всякъде може да се хване само един превоз, без смяни, без преходи по проходите. Не мога да ви разбера какво натискате всички за Пловдив ... при положение, че хората ще трябва да правят гимнастики за да стигнат до там.

Според мен поне, хората от северна, южна, източна и централна България ще им е и по-лесно и по-евтино сбирката да е в Пловдив, пак повтарям - за мен е все тая, аз така или иначе ако съм свободен и в София и в Пловдив ще дойда, мен не ме бърка... Няма смисъл да отказваме хората на които София не им е близко и изгодно, и като хората от Пловдивско дойдем, да си направим среща само със Софиянци...
Аватар
Map0

Мнениеот T1000 » 25 Юли 2008, 11:18

Вместо 3000 страници с аргументи за единия и другия град и безкрайно повтаряне, че на всеки му е все едно, защо просто не се направи една анкета и веднага ще си проличи по-голямата част от потребителите къде предпочита и се прави срещата там и се започва с приготовлението за нея. Сега е въпрос на съвсем малко време да се разрази спор...
I'll be back®
Изображение
..-. --- .-. --.. .- | ..-. . .-. .-. .- .-. ..
Аватар
T1000
Ferrari фен
Ferrari фен

Колекционирам: Exotics 1:18, 1:24

Мнениеот Ивайло » 25 Юли 2008, 11:19

Е, сега, вие изкарахте Пловдив все едно е Каспичан. Моля ви, има рейсове, влакове... какви прикачвания, какво неизвестно има. :) Има си всяка вечер рейс Пловдив-София, двуетажен...

Иначе и аз за София нямам против, но на софиянци им е лесно, а останалите трябва да пътуват +100 км. :( На мен може да не ми пречи, но има хора, които казаха - до София е два пъти по-далеч. Все пак говорим за събиране на хора от повече градове.
Аватар
Ивайло
Администратор
Администратор

Име: Ivaylo
Колекционирам: 1:18 / 1:72

Мнениеот titko » 25 Юли 2008, 11:39

T1000 написа:Вместо 3000 страници с аргументи за единия и другия град и безкрайно повтаряне, че на всеки му е все едно, защо просто не се направи една анкета и веднага ще си проличи по-голямата част от потребителите къде предпочита и се прави срещата там и се започва с приготовлението за нея. Сега е въпрос на съвсем малко време да се разрази спор...

подкрепям-анкета със срок 2 седмици
Аватар
titko

Колекционирам: камиони+стоителна техника

Предишна

Назад към DiecastCarsBG - новини