1:24 ЧАСТЕН КОЛЕДЕН КОНКУРС 2013 г. ГЛАСУВАНЕ

Дискусии и проекти за модификация на фабрични модели, ръчни изработки, сглобяеми модели.

Re: 1:24 ЧАСТЕН КОЛЕДЕН КОНКУРС 2013 г. ГЛАСУВАНЕ

Мнениеот dimicha » 29 Дек 2013, 21:34

Честито на победителя и гласоподавателя :cheers: :shake: :dance2:
Радвам се че участвах пак :) бих участвал и в следващи подобни конкурси, за мен беше голяма забавление да преябразя иначе добрия модел с липси :D всички се справихме по добре и от миналия път :cheers: най много се радвма че осъществих идеята си макар и на половина да създам на базата на 156 модела 155 в мащаб 1:24
Стахотно беше и очаквам следващия път с нетърпение
Пожелавам Весело посрещане на Новата 2014-та г. и много нови модели в колекциите и щастливи мигове на всички колеги в форума :drunk: :thumbsup: :signdccbg: :xmassmile:
Аватар
dimicha

Име: Димо
Колекционирам: Автомобили 1:24 / 1:18

Мнениеот Megane Coach » 29 Дек 2013, 22:17

Първо честито на победителите :cheers: :cheers: :cheers:

Наистина много добри модификации се показаха. И по темата малко с коелгата азота не искам да те обидя, но поведението ти е доста децко. Обидно е това че сега прегледах ти не си гласувал за никой от нас? Похвално. Като участници според мен точно ние трябваше да си дадем вота първи. Другото е да гласуваш в последната минута и то за себе си :Д Е аплодисменти. Между другото мисля че бях виждал един вот на азота, който сега го няма маи и тои също беше гласувал за себе си :cheers: :cheers: Радвайте се на постигнатото не печелите милиони.

И като завършак отново едно голямо БРАВО на всички участници. С нетърпение чакам следващия конкурс. А още по-радостен съм че идеята за тези конкурси я предложих аз и не си спомням даже първия се проведе от мен, и има такъв успех! Страхотно :cheers: :cheers: :cheers:
Аватар
Megane Coach

Име: Ивайло Николов

Мнениеот Megane Coach » 29 Дек 2013, 23:13

Поздравления :cheers: :cheers: :cheers:
Последна промяна Megane Coach на 29 Дек 2013, 23:52, променена общо 2 пъти
Аватар
Megane Coach

Име: Ивайло Николов

Мнениеот Mr.Mercedes-Benz » 30 Дек 2013, 00:22

Първо, честито на победителя. Определено много от участниците заслужаваха победата. Голямо благодаря на Станимир, че се нагърбва с организирането на конкурси, така определено разтоварва екипа на форума. Това важи и за МиНаТа и за Наугрим и още куп хора. Оценявам много това, което правите. Благодаря ви.
Колкото до казуса, който се създаде, не за първи път сме свидетели на такива неща. Искам да напомня, че това е просто забавление, естествено с нотка на спортна злоба, но дотам. Ясно ни е на всички, че приятели могат да гласуват един за друг, няма как да избегнем това, не и по начина на гласуване, чрез който сме решили това да става. Просто се забавлявайте. Наистина приемайте победите и загубите с достойнство, не може винаги да се побеждава. Колкото до уговорките между хора, задайте си въпроса, кого манипулирате - вота или работата си. Оставете потребителите да решат, къде е мястото на работата ви.
Още един път, честито на победителя и на всички участници. :shake: :shake: :shake:
Не задълбавайте повече в излишни полемики.
Също така, не адвокатствайте излишно.
Ако някой иска да каже нещо в своя защита или каквото и да е, нека го направи лично той и да коментира своите действия или своята работа в конкурса. Това призовавам.
Хайде сега да се насладим на нормални коментари и дискусии от участниците и гласувалите или просто от зрителите на конкурса.
Предстои посрещане на Нова Година, не забравяйте това и хич нямам намерение да успокоявам когото и да било и да си губя времето в излишни разговори. Достатъчно време загубих тази вечер. Ако ще коментирате нещо нека да е в нормалния тон.
Приятно посрещане на Новата 2014 Година.
Изображение Изображение :signmercedes: :signmclaren:
Аватар
Mr.Mercedes-Benz
Mercedes фен
Mercedes фен

Име: Краси
Колекционирам: Scale 43 - Mercedes-Benz only

Мнениеот ggapostolov » 30 Дек 2013, 00:43

здравейте на всички
за втори пореден път съм победител в този конкурс....не съм го очаквал ни най-малко с оглед на конкуренцията
и моделите които се реализираха...благодаря на Организатора, на всички участници за работата и времето което са отделили за моделите си, на всички които са дали своя глас за мен ....това че има коментари, гласуване, размествания в класиране показва че конкурса определено се радва на голям интерес...така че призовавам все повече хора да се престрашат да участват

тази година участвах като победител от предния конкурс, за да дам пример и поради това се чувствах морално задължен да участвам,но
сега вече това 1-во място ме кара да се замисля , имам да усвоявам още един куп умения за да постигна перфектни резултати
така че очаквайте ме и на следващия конкурс независимо от мащаба може и в 1:87:)

Желая на всички вас приятели да бъдете живи и здрави, да имате време и финанси за да развивате и увеличавате своите колекции!
Желая Ви една успешна 2014 година!

:signdccbg: :signdccbg:
ggapostolov
Победител в конкурси за модификации

Колекционирам: muscle cars

Мнениеот BaFTa » 30 Дек 2013, 03:14

Честито на печелившите!
Шапка свалям на всички Станимир, който организира всичко това, за да ни забавлява и в същото време да развиваме "тунерите" в нас! Поздравявам и всички участници, като вече знам с какво се сблъскват те - няколко седмици, които всъщност са доста малко (поне за мен, защото винаги излизаше нещо в последния момент)! Благодаря и на гласувалите, защото както казаха колегите преди мен - те правят конкурса!

Искам да се извиня, че не можах да завърша и покажа модела си! Следващия път, ако имам късмета да бъда избран ще се представя както трябва :)

Към печелившите - честито още веднъж и да не забравите да качите снимки на моделите! :P
Весело посрещане на новата година! :drunk:

EDIT: Сега видях скритите емотиконки, та се сетих един виц, който може би сте чували:
- Защо Хари Потър има светкавица на челото?
- Защото като малък го е блъснал Opel! :lol:
Аватар
BaFTa

Име: Цветан
Колекционирам: Каквото ми хареса

Мнениеот Ивайло » 30 Дек 2013, 11:09

Поздравявам всички ви за чудесния конкурс - Станимир за отличната организация и всеки един от участниците и гласувалите. :hello: Искам да стисна ръката, макар и само виртуално, на победителя - ggapostolov! :shake: Скоро ще бъде готов и новият ранг, отбелязващ втората ти победа. :clap:

Съжалявам, че не успях да дам своя глас, но това е изцяло мой пропуск, тъй като изпуснах крайния срок. :oops: Виждам страхотни проекти и винаги съм смятал, че дори фактът, че си представил завършен проект за гласуване заслужава уважение. Никой не бива да се притеснява от класирането си. Важното е, че сте били част от състезанието.

Пожелавам на всички ви весело посрещане на новата година и още много успехи през 2014-та! :cheers:
Аватар
Ивайло
Администратор
Администратор

Име: Ivaylo
Колекционирам: 1:18 / 1:72

Мнениеот azota » 30 Дек 2013, 22:46

Искам да кажа само,че не съм изпаднал в никакво отчаяние,просто се изнервих,че не изпипани модели са с повече точки.Дреме ми на ...шапката.Поздравления на победителя.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
azota
Победител в конкурс за модификации
Победител в конкурс за модификации

Име: Цани Петков
Колекционирам: 1:24

Мнениеот mit3t0 » 31 Дек 2013, 15:58

Аз заявявам,че моята алфа ще си я задържа,тъй като ѝ се кефя като лична по-сериозна и успешна модификация. ;)
ИзображениеИзображение
Аватар
mit3t0
Mercedes фен
Mercedes фен

Име: Димитър Петров
Колекционирам: 1/18 , 1/87 - Mercedes-Benz & JDM 1/24 !

Мнениеот ggapostolov » 01 Яну 2014, 19:57

аз давам моя модел 207 за каузата, намерих даже и кутия
така че са налице, модифициран модел, поставка и кутия
модела е без липси има и двигател, предния капак се отваря
предлагам начална цена 20.00лв
ggapostolov

Колекционирам: muscle cars

Мнениеот sadesign » 02 Яну 2014, 08:30

mit3t0 написа:Аз заявявам,че моята алфа ще си я задържа,тъй като ѝ се кефя като лична по-сериозна и успешна модификация. ;)

Поредната детинска постъпка.... :doh:
Изображение
Аватар
sadesign
Subaru фен
Subaru фен

Име: инж.Стефан Арагон
Колекционирам: предимно модели на Subaru

Мнениеот mit3t0 » 02 Яну 2014, 18:11

Ама да не съм длъжен...? Пише ако имам желание - е, аз нямам желание. :evil:
ИзображениеИзображение
Аватар
mit3t0
Mercedes фен
Mercedes фен

Име: Димитър Петров
Колекционирам: 1/18 , 1/87 - Mercedes-Benz & JDM 1/24 !

Мнениеот sadesign » 02 Яну 2014, 18:13

Не бе, твоя воля... И само спокойно.
Изображение
Аватар
sadesign
Subaru фен
Subaru фен

Име: инж.Стефан Арагон
Колекционирам: предимно модели на Subaru

Мнениеот ivopopov66 » 02 Яну 2014, 22:44

Честита Нова Година на всички!!!

:cheers: :cheers: :cheers:
Честито и на нашият двукратен победител и голямо браво на всички участници в конкурса...
Благодаря и на организатора за наградата която спечелих, (никога не ми се беше случвало...)
А най-много благодаря на Стефчо за туй щото изтегли моя номер, няма да мине без почерпка ... :cheers:
(ще го научиме да пие повече от баща си - поне боза...)

За новият конкурс предлагам да има награди за първите три места. Ако се приеме предложението, лично се наемам с осигуряването на едната награда.

Пожелавам на всички съфорумци успех във всяко начинание през годината и дано имаме повече поводи за усмивки... :)

Наздраве!
ivopopov66

Мнениеот WeltherrschafT » 03 Яну 2014, 20:17

Честито на всички участници, гласувалите, безспорният победил и поздравления за организацията.
Научих много неща докато се занимавах с моя модел и най-вече, че не е като да правиш малки 64-ки.
Това Пежо беше първият ми модел, който правя в този мащаб, но май занапред ще се концентрирам
предимно върху по-малки модели, ще видим. Нямам почти никаква възможност да влизам напоследък,
но видях някакви писания за манипулации, и конспирация едва ли не при гласуването, а даже не
разбрах за какво става въпрос и на какво основание, но няма значение. По предложението на Станимир
за дарение, гледам, че има срок затова обявявам моя модел на стойност 25,00 лв с идеята аз лично да
ги изпратя на организатора
или да ги внеса за каквато цел се реши от всички. Пежото ми е на бая
километри от мен и не мога да го изпратя, а и така ще ми остане като спомен от конкурса и второто място.
Аватар
WeltherrschafT

Име: Христо
Колекционирам: 1:64 и 1:43

Предишна

Назад към Модификации и ремонт