BMW touring М-power E-36

Модификации и ремонт в мащаб 1:43.

Re: BMW

Мнениеот anga » 10 Фев 2013, 14:02

Ейй че то си е направо патрон бе Докторе! Супер се получава. :shake:

П.С Работиш и по 21-цата нали ?! :lol:
F*ck the modern cars - I'm driving Oldschool
Изображение
Аватар
anga

Име: Ангел Славков
Колекционирам: BMW

Мнениеот taiko » 10 Фев 2013, 16:01

Разбира се, че си личи. Снимките са с телефон. И ме е яд, че пак не става както искам, ама поне се занимавам с нещо. Не че имам веме за губене тия дни, по-скоро избягвам от ежедневните отговорности, но вместо да дремя, чопля......
Е21 и тя няма да е издание на нео или миничемпс. Работя по нея, троша, плюя, псувам, мажа и в разбъркан ред. Ще стане...количка :kid: накрая, за модел ще е далече от исканото. Обаче кефа е голям.
ИСТОРИЯТА НА BMW В 1/43
ПРОДАВАМ 1/43

ПАИИСЕЕЕЕ, ГАЗИИИИИМ :)
Аватар
taiko
BMW фен
BMW фен

Име: Д-р К. Младенов, дм или просто Киро -Факиро
Колекционирам: всякакви модели на коли и жени

Мнениеот anga » 10 Фев 2013, 18:16

taiko написа:Разбира се, че си личи. Снимките са с телефон. И ме е яд, че пак не става както искам, ама поне се занимавам с нещо. Не че имам веме за губене тия дни, по-скоро избягвам от ежедневните отговорности, но вместо да дремя, чопля......
Е21 и тя няма да е издание на нео или миничемпс. Работя по нея, троша, плюя, псувам, мажа и в разбъркан ред. Ще стане...количка :kid: накрая, за модел ще е далече от исканото. Обаче кефа е голям.

Това е най-важното (да ти е кеф когато майсториш нещо)! Резултатът винаги ще те харесва, ако си майсторил с любов (поне при мен :))
Изображение
Аватар
anga

Мнениеот taiko » 10 Фев 2013, 23:54

пробна сесия

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

ми накрая стана това, даже и мене ме изненада :P

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Последна промяна taiko на 29 Сеп 2013, 10:27, променена общо 1 път
ИСТОРИЯТА НА BMW В 1/43
ПРОДАВАМ 1/43

Аватар
taiko
BMW фен
BMW фен

Re: BMW Е21 пробна сесия

Мнениеот taiko » 20 Фев 2013, 18:11

Само за протокола. Червеното комби отиде на боклука, буквално. След това бастисах още една разградка и още една някаква си. Стана страхотен модел-черно комби с релси отгоре и т.н. Точно преди да го наснимам, пръснах един друг елемент с бронз и ...оцапах и черното комби. НЕРВИТЕ НЕ МИ ИЗДЪРЖАХА и да Ви кажа:
тия черни комбита страхотно летят през прозореца от 10-ти етаж.
Явно , ще се купува , писна ми да чопля. Сергията е прибрана и захвърлена на тавана. Остава да довърша 21-цата и ...за сега това, майната му на чопленето, ще си пазарувам готови модели. Само се абим иначе. :x :evil:

ОТИВАМ ДА ИЗТЕПАМ ГАДОВЕТЕ от DEAT SPACE 3 и утре отивам в Максим-а на Велинград да си лекувам нервите. И да видя мазните комунисти ще сдадат/вземат ли врастта. То се червен талаш са- ББ, дянков, мянков все фераристи червени хахахаха :twisted:
ИСТОРИЯТА НА BMW В 1/43
ПРОДАВАМ 1/43

Аватар
taiko
BMW фен
BMW фен

Мнениеот anga » 20 Фев 2013, 21:15

Баварката много добре се получава, ама мини и рамките на прозорците с черно, и си стаа убиец :) Супер, а относно за разградските.. можеше да ги по пробваш още малко преди да ги правиш самолети :D
Изображение
Аватар
anga

Мнениеот taiko » 20 Фев 2013, 22:03

Разградската/ мондо моторската стана перфектна. С всички елементи- заден прозорец с чистачка от БМВ Х5 на делпрадо (а, сетих се... и едно делпрадо замина), огледало за облатно виждане, странични мигачи- е.ем му м..та как ги направих, от оранжава пластмаса, бъбреци, двигател, халогени, дръжките на вратите, общата линия- жалко, че не я снимах. Отгоре релсите за багажника на тавана от една друга баварка. Като тегля чертата барабар със спрейчетата дето ги взех- сигурно около стотина лева отивам. То за тоя пари да си бях взел една катафалка Е46 от хобиленда и готово. Ама не, че се праим на Андро- SAAB. Да, ама то не става сто неща да правиш наведнъж и като проекти за модели и като дисертация и като ежедневна работа. Пък аз спирачка нямам и...накрая балкона му е майката. Много ме е яд, ама че пинем един бирцок да ми мине, че утре отивам на почивка хахахахаха Майната му, когато хобито почва да те изнервя, значи си минал оттатък баира и трябва да спреш. Аз явно често минавам от другата страна на върха, не на улицата хахахаха затова засега замръзявам всичко. До неопределено време. Разбира се, ще си довърша почнатото- такъв ми е стила. Винаги довършвам, без компромис. Аре наздраве и да го духат политиците...
ИСТОРИЯТА НА BMW В 1/43
ПРОДАВАМ 1/43

Аватар
taiko
BMW фен
BMW фен

Мнениеот anga » 20 Фев 2013, 22:57

taiko написа:Разградската/ мондо моторската стана перфектна. С всички елементи- заден прозорец с чистачка от БМВ Х5 на делпрадо (а, сетих се... и едно делпрадо замина), огледало за облатно виждане, странични мигачи- е.ем му м..та как ги направих, от оранжава пластмаса, бъбреци, двигател, халогени, дръжките на вратите, общата линия- жалко, че не я снимах. Отгоре релсите за багажника на тавана от една друга баварка. Като тегля чертата барабар със спрейчетата дето ги взех- сигурно около стотина лева отивам. То за тоя пари да си бях взел една катафалка Е46 от хобиленда и готово. Ама не, че се праим на Андро- SAAB. Да, ама то не става сто неща да правиш наведнъж и като проекти за модели и като дисертация и като ежедневна работа. Пък аз спирачка нямам и...накрая балкона му е майката. Много ме е яд, ама че пинем един бирцок да ми мине, че утре отивам на почивка хахахахаха Майната му, когато хобито почва да те изнервя, значи си минал оттатък баира и трябва да спреш. Аз явно често минавам от другата страна на върха, не на улицата хахахаха затова засега замръзявам всичко. До неопределено време. Разбира се, ще си довърша почнатото- такъв ми е стила. Винаги довършвам, без компромис. Аре наздраве и да го духат политиците...

:shake:
Изображение
Аватар
anga

Мнениеот BENZINO » 23 Фев 2013, 11:56

бухахаа някой път ме разсмиваш страшно много,стоя и си се смея самичък :D
важно е докторе на теб да ти е готино бе,пък кво се получава би маааму :cheers:
BENZINO
BMW фен
BMW фен

Колекционирам: миришещи картинки

Мнениеот taiko » 28 Сеп 2013, 14:58

Ей това животно сега ми къса нервичките. Вече едно моделче замина от балкона за Аржентина напр. :P
Второто актуално по -стана, след няколко злопулуки вече може да се каже, че е почти зъвършено. Има си легла за бъбреците, всички линийки и детаилчета си личат, остава финното шкурене с 2000 шкурка, още по- финно пастиране с някакъв абразив на висок оборот, дооформяне на заличени детаили с "борчетата", лак и асамблиране на детаилите. И да стане кьопаво, пак ще е бройка, защото никои не прави това:

BMW touring М-power E-36

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Последна промяна taiko на 30 Сеп 2013, 22:02, променена общо 2 пъти
ИСТОРИЯТА НА BMW В 1/43
ПРОДАВАМ 1/43

Аватар
taiko
BMW фен
BMW фен

Re: BMW touring М-power E-36

Мнениеот commodore » 28 Сеп 2013, 20:29

:clap: :clap: :clap: Ей,голямо ашладисване е имало тука.ГТР-и,бурагота,карарами,направо франкенщайн! :rocknroll: :rocknroll: :rocknroll:
не ми дреме,режем без упойка

Изображение
Аватар
commodore
Opel фен
Opel фен

Име: Стефан
Колекционирам: всичко което ми харесва в мащаб 1/43,1/18

Мнениеот minitek » 28 Сеп 2013, 22:10

Верно е, че никой не го прави... Дори и BMW... :lol: :lol: Засега изглежда добре! :clap: :cheers:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
minitek

Име: Мартин
Колекционирам: 1:18, 1:43, BMW 1:87

Мнениеот taiko » 29 Сеп 2013, 00:14

То и алпините, шницелите и т.н. не ги правят БМВ. Да не говориме за тунинга при останалите марки...Нека дадеме свобода на мисълта, както казвам на моите студенти. :D

Иначе това имам предвид, пък дали ще се получи е друга тема...

Изображение
ИСТОРИЯТА НА BMW В 1/43
ПРОДАВАМ 1/43

Аватар
taiko
BMW фен
BMW фен

Мнениеот zaraza » 29 Сеп 2013, 13:53

браво док :clap: на по бира може да обсъди туи унуи :shake:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
zaraza
Победител в конкурси за модификации
Победител в конкурси за модификации

Име: иво
Колекционирам: модели 1;43

Мнениеот azata » 01 Окт 2013, 20:53

Давай смело и хич да не ти дреме :rocknroll: Стефчо не беше ли правил едно такова М-комби :?: Абе Кире кви Левскари сме бре-като гледам все по червени модели се заглеждаме :twisted:
Аватар
azata
BMW фен
BMW фен

Колекционирам: Само Модели на BMW 1:43

ПредишнаСледваща

Назад към 1:43