помощ за пребоядисване

Модификации и ремонт в мащаб 1:43.

помощ за пребоядисване

Мнениеот c41s » 21 Дек 2014, 21:21

Здравейте!
Запален съм от скоро,но вече имам доста колички.Някой обаче имат нужда от нова боя.Моля някой който има опит с това да ми помогне.Благодаря предварително
c41s

Име: Георги Ангелов
Колекционирам: Всичко от 20век във всички мащаби

Re: помощ

Мнениеот anga » 21 Дек 2014, 22:49

Привет колега,

Добре дошъл, пожелавам ти много модели да събереш! Относно бояджелъка, има бая теми из форума :) Има и една която е само за тази сфера в хобито
viewtopic.php?f=21&t=111

Има бая писано, все от хората които се занимават с това начинание най-добре.. Колегите обясняват всичко в темичката и мисля няма да имаш проблеми :cheers:
F*ck the modern cars - I'm driving Oldschool
Изображение
Аватар
anga

Име: Ангел Славков
Колекционирам: BMW

Re: помощ за пребоядисване

Мнениеот c41s » 22 Дек 2014, 12:47

Izkluchitelno mnogo blagodarq i za pojelaniqta i za pomoshta.Az imam nad 50 kolichki no povecheto sa na burago 1/43 i me e sram da gi postna..gledam vsichki kolekcii sa sys syvetskite i gama i prochie..
c41s

Име: Георги Ангелов
Колекционирам: Всичко от 20век във всички мащаби

Re: помощ за пребоядисване

Мнениеот anga » 22 Дек 2014, 15:39

c41s написа:Izkluchitelno mnogo blagodarq i za pojelaniqta i za pomoshta.Az imam nad 50 kolichki no povecheto sa na burago 1/43 i me e sram da gi postna..gledam vsichki kolekcii sa sys syvetskite i gama i prochie..

Колега не бива да се срамуваш! Всеки почва от някъде, много малко от колегите са почнали с хобито с модели от по 100 и нагоре лв. Важно е желанието, а и Бураго е един доста добър производител, поне беше, докато беше изцяло италянско.. Успех с реставрациите и пускай снимки от проектите в подраздела за модификации, да следим развитието :shake:
F*ck the modern cars - I'm driving Oldschool
Изображение
Аватар
anga

Име: Ангел Славков
Колекционирам: BMW

Назад към 1:43