НОВИНИ: Нови модели и предстоящи издания в 1:43

Дискусии, свързани с мащаб 1:43.

Re: НОВИНИ: Нови модели и предстоящи издания в 1:43

Мнениеот martinkasov » 08 Яну 2021, 21:32

Тихомир написа:Ето дългоочаквания Бугати Атлантик АутоАрт Сигначър. Според информация от друг форум АутоАрт ще спрат напълно с мащаб 1:43. Очаквано... при цена от 75 евро. Дано все пак го издадат този модел, че ми се изчака чакането.

http://www.autoartmodels.de/uk/modelcar ... antic.html

Тишо, гледам, че в carmodel ще го пуснат от 31.01, но цената му е меко казано фрапираща.. :?
Аватар
martinkasov

Колекционирам: 1:43

Мнениеот Тихомир » 09 Яну 2021, 09:33

Най-накрая го пуснаха тоя модел след доста години бавене. Бях чел, че АА спират с мащаб 1:43, явно този е бил в напреднал стадий и са решили да го завършат. Изглежда добре, но 200+ евро за 1:43 са страшно много пари. Ако го бяха издали преди 2-3 години, може би щях да го взема, но не и към днешна дата. Не ги събирам вече тези.

Сравнявам ябълки с портокали, но съм си купувал СМС преди години за такива пари. Китайците доста си вдигнаха мизата.

Жокер към желаещите да имат хубав Атлантик, Рио правят колата с отваряем преден и заден капак. Изпълнението е добро и има фотоец дори, а и е правен в Италия, а не от “сръчните” ръце на бай Хой в някой незнаен склад. :)

Rio -> https://www.alpimodel.com/model/rio/431 ... lic--1-43/
Аватар
Тихомир
Ferrari фен
Ferrari фен

Колекционирам: Предимно 1:43

Мнениеот ms_power » 13 Яну 2021, 23:13

Видях и аз тази новина - наистина дълго време чакахме този модел. Малко ми бяга от тематиката и от интересите (като период на производство), но смятам, че колата е легендарна и заслужава място във всяка една колекция. След време и аз искам да имам такова Бугати в редиците, само че торба пари за АА няма да дам - или ще се заводоля със споменатото от Тишо Рио, или ще изчакам СК да пуснат модела на АА за 49 евро на промоция. :P :lol:
Аватар
ms_power
Lamborghini фен
Lamborghini фен

Име: Денис
Колекционирам: 1:43

Мнениеот Тихомир » 17 Яну 2021, 15:18

ms_power написа:Видях и аз тази новина - наистина дълго време чакахме този модел. Малко ми бяга от тематиката и от интересите (като период на производство), но смятам, че колата е легендарна и заслужава място във всяка една колекция. След време и аз искам да имам такова Бугати в редиците, само че торба пари за АА няма да дам - или ще се заводоля със споменатото от Тишо Рио, или ще изчакам СК да пуснат модела на АА за 49 евро на промоция. :P :lol:

Няма какво да чакаш, продавам Рио-то, пиши ако имаш интерес.
Аватар
Тихомир
Ferrari фен
Ferrari фен

Колекционирам: Предимно 1:43

Предишна

Назад към 1:43