Софийските срещи

Военни модели, диорами, жп, авио, строителни, кораби, RC и други модели на транспортни средства.

Софийските срещи

Мнениеот jagdpanther » 15 Дек 2011, 15:23

Колеги от под-форума за военна и др. специализирана техника, исках само да напомня и аз тука че тази събота има събиране на клуба:

Наугрим написа:Здравейте Колеги. Да подсетя за последно. Среща 107 ще се състои на 17.12, събота от 14ч, до около 17ч в новото място за срещи - Първа Английска Езикова
Гимназия, находяща се на бул. Дондуков 60, недалече от Паметника Левски. Ще се съберем в кабинет 110, на първи етаж. Всеки е добре дошъл, дори да не е
колекционер. Много бих се радвал да видя колеги, неприсъствали досега, както и тези, които не са идвали отдавна. От нас зависи да бъде силна срещата.

Верно е, че интересите повечето хора които идват на ежемесечните софийски срещи са насочени към моделите на леки коли, но това съвсем не пречи да ни стане и на нас един хубав повод да се видим и да си поразгледаме нашите модели. Аз лично ще ходя за 3ти път и приветствам всеки който може да дойде да участва и да носи интересни неща.

P.S. Ще нося и една немска бронирана 6-Rad кола за продан/размяна, че ми се повтаря, ако някой е заинтересован:

http://en.wikipedia.org/wiki/Schwerer_Panzersp%C3%A4hwagen
http://www.achtungpanzer.com/schwere-panzersphwagen-sdkfz231-6-rad.htm
"Where Rommel is, there is the front."
Аватар
jagdpanther

Име: Мишо
Колекционирам: военни модели (предимно 1:72)

Re: Софийските срещи

Мнениеот jagdpanther » 17 Дек 2011, 11:56

ВАЖНО! Срещата няма да се състои тази събота (17.12.11г.), поради проблеми със заетостта на помещението. Поствам го това и тук, да не се обърка някой да дойде:

Наугрим написа:ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ. ТОКУ ЩО МИ СЕ ОБАДИХА ОТ ПЪРВА АНГЛИЙСКА ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ, И МИ СЪОБЩИХА, ЧЕ ПОРАДИ ПРОВЕЖДАНЕ НА ОЛИМПИАДА, НЯМА ДА
МОЖЕ ДА ПРОВЕДЕМ ПЛАНИРАНАТА ЗА 17.12.2011 СРЕЩА. ТЯ ПО ВСЯКА ВЕРОЯТНОСТ ЩЕ СЕ СЪСТОИ НА 7.1.2012, ТОВА ЩЕ УТОЧНИМ ДОПЪЛНИТЕЛНО. НЕКА ПРОЯВИМ РАЗБИРАНЕ И ТЪРПЕНИЕ. ЗА МЕН СИТУАЦИЯТА Е ПО-НЕПРИЯТНА, ЗАЩОТО ПОКАНИХ ДОСТА КОЛЕГИ, НЯКОИ ПО МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН, И СЕГА ТРЯБВА ДА
ВЛЕЗНА В НОВИ РАЗХОДИ, ЗА ДА ГИ ПРЕДУПРЕДЯ ЗА ОТЛАГАНЕТО, КАТО ВЕРОЯТНО ЩЕ ИМА ХОРА, КОИТО УТРЕ НЯМА ДА ЗНАЯТ И ЩЕ СЕ РАЗКАРАТ НАПРАЗНО.
ТАКАВА Е СИТУАЦИЯТА, ПРАВЯ ВСИЧКО СПОРЕД СИЛИТЕ СИ, ЗА ДА НЯМА НЕДОВОЛНИ.
"Where Rommel is, there is the front."
Аватар
jagdpanther

Име: Мишо
Колекционирам: военни модели (предимно 1:72)

Назад към Други колекции - военни, жп, авио, строителни и др.