RC Nitro Cars [Drift Races]

Военни модели, диорами, жп, авио, строителни, кораби, RC и други модели на транспортни средства.

RC Nitro Cars [Drift Races]

Мнениеот danipod » 11 Апр 2012, 11:22

Здравеите аз живея в Лондон и участвам с моята силвия на всички състезания...След 2 седмици ще има също такова състезание,но незнам дали ще мога да участвам нямам горивен филтър....;хх Но ако отида състезанието ще се излъчва по Ливе Стреам Ако ще участвам ще ви дам линк,за да можете да ме гледате....Нека ви опиша моята силвия...Черна е отсрани по вратите с надпис NITTO има българското знаме като винил на капака и пише на прозореца Daniel Kostadino 04+.... На това състезание мисля,че съм единствения българин :) Аз ще ви пиша ако ще участвам за да ме гледате.....След малко ще кача моя снимка за да ме познаите.....Когато реша как ще се облека също ще ви кажа за да ме познаите.... А да питам админите искам да си взема лепенка на DiecastCarsBG и да я лепна на колата.... БФФ.. Колата е с размер 1:10 и неина снимка,ще кача

Поздрави: Даниел Костадинов :)
danipod

Re: RC Nitro Cars [Drift Races]

Мнениеот Ивайло » 11 Апр 2012, 15:03

Здравей,

Присъствал съм 1-2 пъти на подобни състезания в България (като зрител) и ще се радвам да видя live stream-а с твоето участие. Дано успееш да намериш частта, която търсиш. Във форума има някои колеги RC моделисти - дано могат да ти помогнат. Ако искаш, погледни и в този магазин: http://www.hobbyland.bg/RC.html

Благодаря за желанието да сложиш лепенка на форума! Най-удобно ще е да ти изпратя файл с логото, който да разпечаташ на място. Само ми напиши размерите на лично съобщение и ще подготвя файла. :cheers:

Успех!

П.П. Преместих темата в по-точен раздел.
Аватар
Ивайло
Администратор
Администратор

Име: Ivaylo
Колекционирам: 1:18 / 1:72

Мнениеот Morpheus » 12 Апр 2012, 01:10

Личи си, че си много ентусиазиран, предполагам тепърва навлизаш в хобито. Важно е намиращото се под купето, шасито, двигателя, мащаба и тн. няколко снимки ще спестят доста думи. С удоволствие бих гледал състезанието, пожелавам ти успех.

П.п.
Вече има тема посветена на RC моделите ;)
http://vbox7.com/groups/diecastcars/ : Diecast Cars-Collectors Group
Търся Peugeot 205 Rally ,MG Metro 6R4 Rally и Lancia 037 Rally в мащаб 1:43.
Аватар
Morpheus

Име: Симеон
Колекционирам: 1:64

Мнениеот mitko-eurofighter » 24 Апр 2012, 11:20

Ще участваш ли?
Аватар
mitko-eurofighter

Колекционирам: авиация, военно, пожарна, коли и авиация

Назад към Други колекции - военни, жп, авио, строителни и др.