T-72 на fokke

Военни модели, диорами, жп, авио, строителни, кораби, RC и други модели на транспортни средства.

Re: T-72 на fokke

Мнениеот Наугрим » 04 Мар 2012, 22:22

Yavor123 написа:имаше някога едни метални руски танкчета по скоро сувенирни, говоря за това http://homeland.su/index.php?newsid=657,
много са ми влезли в глават и се надявам се да се здобия с тях. Чак ми иде да со отлея...

Здравей Колега. Стопляш ми душата с тези снимки. Ако си от София не е зле да се отбиеш
до Малкия Цум, на ет.2, вляво и в дъното, после пак вляво, и пак вляво. Там се продават
на разумни цени, някои от моделите на снимките. Горещо препоръчвам да търсиш първите
2 модела, които си показал, а именно Т-34-85 и СУ-100. Те са в 43-ти мащаб и изработката
им е невероятна, още повече, че са произведени преди десетилетия. Някои екземпляри от
тях обаче са с пластмасови колела и влошена отливка. Поздрави и успех.
11 години в DiecastCarsBG
Наугрим
Организатор на сбирки - София
Организатор на сбирки - София

Re: T-72 на fokke

Мнениеот Yavor123 » 05 Мар 2012, 09:08

Благодаря ти! През седмицата си взех от там полевото оръдие БС-3, а вчер от руго място си купих сделания БТР в наистина отлично съсътояние, сега се боря да се сдобия с танка и самоходното оръдие.
искам да кача снимки да покажа, но са ми големи и не мога да ги кача във форумите, но до следобеда ще съм метнал.
Yavor123

Предишна

Назад към Други колекции - военни, жп, авио, строителни и др.