BMW 750Li G12, Iscale

Включва мащабите от 1:3 до 1:19.

Re: BMW 750Li G12, Iscale

Мнениеот emovalkov95 » 11 Окт 2017, 21:50

Въпреки малкото забележки, тази лимузина си изглежда на ниво, откъдето и да я погледнеш. :rocknroll: Може би така ми се струва, защото и на мен малко ми липсва чувството да отворя вратата и да разгледам интериора отблизо. Аз бих си взел ето този вариант на M760Li, който беше първият, който видях наживо, ако някой го направи:

Изображение
Аватар
emovalkov95

Колекционирам: Mercedes 1:18, разни 1:43

Мнениеот a1_modelcars » 14 Окт 2017, 15:41

Ивайло написа:Честито! Чудесно представяне на модела. При мен единствено стоеше въпросът кой цвят да избера, но и аз се спрях на синия. Да, металикът там все едно го няма, за разлика от сивото, което на снимки е като перла. Най-голямото ми притеснение за сивия цвят беше, че ще е твърде светъл на живо и панорамният таван ще стои като черна кръпка на сива основа. При тъмносиньото се слива отлично. Другата причина е, че толкова изразени металици понякога имат разлики в нюанса по ръбовете на активните детайли, нещо като "ореол". Тук може да няма такъв, но не исках да рискувам, без да съм го виждал на живо. Съгласен съм, че е далече от Kyosho и по-точно от старото Kyosho E66, но за днешните стандарти е приличен модел. Само ауспусите са разочарование, но всичко друго е поправимо с боя.

Ивайло, сивата седмица я видях на живо още преди да направя поръчката и не ме грабна, но се надявах синия цвят да е малко по-близък до този на снимките на тъговеца. Затова съм и леко разочарован. Иначе си прав, че толкова изразените металици имат разлики по ръбовете на детайлите. Чудесен пример е сивата Е класа на Iscale. Когато я смених с черна, вече нямам този проблем. Иначе и там дефекти колкото искаш. Но като цяло, няма място за оплакване, по днешните стандарти цената е по-ниска дори от модел на GT spirit, а и модела е чудесен като база за модифициране:)
a1_modelcars

Име: Андрей
Колекционирам: 1/18

Мнениеот a1_modelcars » 14 Окт 2017, 15:43

monk.17 написа:Винаги има какво да се желае от един модел , даже и при най-добре изработените . Като помислиш колко скочиха цените на моделите с активни елементи и че се наводни със смоли и запечатани метални , за тази цена много неща могат да се преглътнат . Честит да ти е и много да му се радваш . :cheers:

Мерси колега, абсолютно си прав :) Ще му се радвам няма как, даже ще му направя и леки модификации.
a1_modelcars

Мнениеот a1_modelcars » 14 Окт 2017, 15:45

bob1toy написа:Още му се чудя на този дали да го взимам. Двигателя не изглежда добре направен и има малка грешка в броните..
Rear bumper shows the chrome trim of "Pure Excellence" spec but front bumper doesn't, this is the basic one.
http://www.diecastxchange.com/forum1/topic/202858-118-2017-bmw-7er-g12-750li-xdrive-dealer-edition-sophisto-grey-metallicby-iscale/page__hl__%20iscale

Така си е има неточности, двигателя също не е добър. Но пък цената е добра, така че не му мисли :)
a1_modelcars

Мнениеот a1_modelcars » 14 Окт 2017, 15:51

emovalkov95 написа:Въпреки малкото забележки, тази лимузина си изглежда на ниво, откъдето и да я погледнеш. :rocknroll: Може би така ми се струва, защото и на мен малко ми липсва чувството да отворя вратата и да разгледам интериора отблизо. Аз бих си взел ето този вариант на M760Li, който беше първият, който видях наживо, ако някой го направи:

Изображение

Емо тази седмица и аз бих я взел, изглежда много ''натокана'' :) Може GT spirit да изкарат някоя M7. Те нали са по тази част.
a1_modelcars

Предишна

Назад към Мащаб 1:18