Re: bat mitco's rally classixx -MG METRO Belga team

Включва мащабите от 1:3 до 1:19.

Мнениеот bat_mitco » 17 Яну 2016, 13:50

bobarce написа:Адаш, много хубави модели. Снимките също са на ниво. Очаквах повече ланчии :cheers:

1.Амиииии...В мащаб 1:18 събирам съвсем съвсем от дъжд на вятър...По един модел в годината...Че и по-рядко...
2.Идеята е в този мащаб да посъбера по един модел от основните класически рали машини...
3.Тъй като почти само SUN STAR ме устройват на цена и качество в "бъдещите творчески планове" няма повече Ланча...Доколкото засега SUN STAR не правят 037 или Делта Ес 4...Може би още един Стратос и то ще трябва да е на Сандро Мунари в трикольора на Алиталия...По-напред в опашката с потенциални попълнения са Опел Аскона 400( най-добре тази на Валтер Рьол и Ротманс рали тийм...Но и една на Жан Луи Клар е добра идея - че имам и разписана снимка...),Фиат 124 Абарт,Рено 5 Турбо или още по-добре Макси Турбо(много е важно да е нещо на Жан Раньоти...Като ще е, да е...), да не казвам, че въпреки че имам Форд Ескорт, един в цветове на Belga team е топ цел...
Аватар
bat_mitco
Рали фен
Рали фен

Име: Димитър Димитров
Колекционирам: класически рали автомобили, футболни фланелки,автографи

Мнениеот longfinmako » 17 Яну 2016, 16:52

Много готин :rocknroll: Сънстар израстват с всеки изминал ден,наблягат доста повече на детайлите и се стремят всичко да е автентично.Като автомобил....голям грозник е това МГ :) ,но пък си е фактор от Група Б.Аз,като фен на Дидие Ориол ще трябва да се огледам за неговото МГ.Грозно не грозно,задължителен за мен модел.Харесвам това на ОТТО.Разглеждал съм смолата от близо и макар запечатан,моделът е уникален.Има го тук в Бейрут в един магазин,заедно с един Форд РС200 Белга пак на ОТТО,ама тоя арабуха подлудява с цени :lol:
Изображение

"If in doubt,flat out"
Tribute of Colin McRae
Аватар
longfinmako
Рали фен
Рали фен

Име: Стоян Милев
Колекционирам: Рали модели 1/43

Мнениеот ivanofff » 17 Яну 2016, 23:04

Много странен автомобил, на модел повече ми харесва. Седалки и двигател :D
Аватар
ivanofff
Фен на камиони
Фен на камиони

Колекционирам: Herpa камиони 1:87

Мнениеот Lucky13 » 18 Яну 2016, 01:21

Никога не бях отварял тази тема, но ми харесва видяното. От рали-автомобили хал хабер си нямам представа, но винаги са ме кефилк много (поне на външен вид).
Сънстар се представят отлично и са си сила, не само при рали моделите.
Надявам се да показваш още такива модели, ама да добавяш и нещо към историята на колите, та да понаучим нещо ново. :cheers:
Аватар
Lucky13

Мнениеот bat_mitco » 18 Яну 2016, 16:47

Lucky13 написа:Никога не бях отварял тази тема, но ми харесва видяното. От рали-автомобили хал хабер си нямам представа, но винаги са ме кефилк много (поне на външен вид).
Сънстар се представят отлично и са си сила, не само при рали моделите.
Надявам се да показваш още такива модели, ама да добавяш и нещо към историята на колите, та да понаучим нещо ново. :cheers:

Мисля,че трябва да наминеш ето тук - в тази тема...
http://diecastcarsbg.com/forum/viewtopic.php?f=25&t=13844
Смятам има за научаване... ;)
Аватар
bat_mitco
Рали фен
Рали фен

Мнениеот paralesko » 20 Яну 2016, 12:15

Това ми хареса определено, а и нощна версия това ме разтапя .В мащаб 1/43 някак си не ме грабва ,може би, защото не съм попаднал на добър производител а и още го нямам в колекцията ми . BELGA теам са ти любимите май :cheers: :cheers: :cheers:
paralesko

Колекционирам: Бус vw и рали модели

Мнениеот bat_mitco » 20 Яну 2016, 21:27

paralesko написа:Това ми хареса определено, а и нощна версия това ме разтапя .В мащаб 1/43 някак си не ме грабва ,може би, защото не съм попаднал на добър производител а и още го нямам в колекцията ми . BELGA теам са ти любимите май :cheers: :cheers: :cheers:

1.Наистина шестте допълнителни фара грабват както се казва от вратата - за краката... :shock:

2.Абсолютно вярно е, че 1:18 дава различна представа...Най малкото можеш да помилваш нещото с цяла длан...Да, и със затворени очи - също...И да разбереш ,че не е толкова ръбесто,колкото си си мислил...

3.Belga team са ми ми слабост...Така, както много народ умират за Мартини рейсинг...Разликата е в това,че Belga team нямат бог знае какви успехи - особено в Световния шампионат, нито пък пилотите им са някакви суперзвезди като Рьол или Ален, или Микола...Но съм имал вземане даване и с Патрик Снайърс, и с Роберт Дроогманс и с Марк Дюе и знам,че са стабилни пичове, гледал съм ги на живо и отблизо и знам, че са майстори...Фен съм им отпреди едно 35 години...Когато си найсет и видиш от една ръка разстояние колата с червенобялата шарка и логото с мацката с черна широкопола шапка... :cry:
Аватар
bat_mitco
Рали фен
Рали фен

Мнениеот ivanofff » 23 Яну 2016, 15:20

bat_mitco написа:...
1.Наистина шестте допълнителни фара грабват както се казва от вратата - за краката... :shock: ...

Чудех се за кой модел става дума и забелязах, че почти всички рали автомобили от едно време имат по 6 допълнителни фара подредени по различен начин.
Аватар
ivanofff
Фен на камиони
Фен на камиони

Колекционирам: Herpa камиони 1:87

Предишна

Назад към Мащаб 1:18