Porsche GT3 cabrio - Завършен

Модификации и ремонт в мащаби от 1:3 до 1:19.

Re: Porsche GT3 cabrio - Завършен

Мнениеот IMPREZA » 03 Фев 2012, 22:10

М хубав е модела колега идеята е уникална евала но този златист цвят..... не му утива много прави го някак безлично едно порше трябва да е или някакъв тъмен цвят или нещо искрящо оранжево червено и тн и тн задницата също е много вдигната и някак дразни погледа (поне на мене) липсата на дръжки на вратите също е малко дразнеща седи празна самата врата може ако ти се занимава да пробваш да го направиш двуцветен и да смъкнеш малко задницата и да прибереш колелата или пък да раздуеш калниците и гумите да влезнат в тях а аз лично ако бях на твое място бих направил под прозрачния капак (който между другото направо ми обра овациите) да сложа някакво подобие на ролкейдж зашото все пак тази кола е мощна и купето ще се суче като за световно като и набиеш газта :lol: инае евала отново за идеята мн е добър модела а идеята е още по добра но си струва да я доразвиеш :P :shake: :cheers:
събирам мъсъл карс и ретро мащаб 1/24 1/18
IMPREZA

Мнениеот Lord Varvar » 04 Фев 2012, 09:42

Здравейте, идеята за това Порше дойде от това:
Изображение
Проекта и изпълнението му е от 2009г. и едва ли ще го почна отново поради простата причина, че това е първият ми Порше-проект. За това макар и "несъвършенно" това творение има повече сантиментална стоиност.
Задницата си е на нормалната височина, общо взето по модела няма кой знае какви модификации освем отрязаният покрив и новият цвят.
"Добрите шофьори имат остатъци от насекоми по страничните си прозорци"
ИзображениеИзображение
Аватар
Lord Varvar
Porsche фен
Porsche фен

Име: Александър Войчев
Колекционирам: най-вече Поршета в 1:18

Мнениеот ggapostolov » 29 Фев 2012, 21:42

браво колега
чудесна модефикация си направил