Форума по diecast x TV

Новини, свързани с хобито в България.

Форума по diecast x TV

Мнениеот equinox » 10 Май 2013, 22:30

Здравейте колеги

Сигурно доста от вас са гледали предаването на Джо Кели Джуниър " Cup of Joe" на сайта на "Diecast X". Мен лично човека много ме кефи и реших да му пиша че, прави предаване което е доста полезно за всички колекционери. За тези които не са го гледали- в предаването представят модели от всички мащаби / някои малко известни за нас/ , също така имаше репортажи от Нюрнберг, от склада на Autoart и други интересни неща.
Та Джо беше много изненадан че, му пише някой от България, защото май и в Америка шоуто има ограничен брой зрители. Беше много заинтересован за това което колекционирам а също така и дали има някоя организирана група в България в която да членуват колекционери. Писах му за нашия форум който има над 6000 члена и т.н. Каза че задължително ще ни спомене в следващото предаване което ще се излъчи на живо тази неделя 12.05.13 в 18.00 часа. Когато го гледате на живо можете и да си чатите с него и с останалите зрители. Мисля че, предаването си заслужава. За да го гледате трябва да отидете на сайта на "Diecast X" и от VIDEOS избирате DIECAST X TV LIVE и започва. Също така можете да гледате и по- старите предавания на запис.

Допълнение към темата:
Джо Кели Джуниър е вече член във форума
Последна промяна equinox на 11 Май 2013, 00:14, променена общо 1 път
Аватар
equinox

Име: Емил
Колекционирам: 1/18 и 1/43

Re: Форума по diecast x TV

Мнениеот Ивайло » 10 Май 2013, 23:56

Чудесна новина! Нека поздравим с добре дошъл г-н Джо Кели Джуниър. :shake: Голямо благодаря за това, че ще спомене българската колекционерска общност!

Преди години гледах предаването, но скоро не съм посещавал сайта. Задължително ще видя новите епизоди.
Аватар
Ивайло
Администратор
Администратор

Име: Ivaylo
Колекционирам: 1:18 / 1:72

Мнениеот ferrarista47 » 11 Май 2013, 02:28

Това е много хубаво :clap: Благодаря ти за отделеното време и желание да ни представиш в шоуто. Аз съм гледал доста от предаванията и съм доволен от тях.
Ще го гледаме предаването задължително :cheers:
„Ферари е единственият отбор, в който пилотът е победител, дори и когато не печели“-Жак Вилньов, син на Жил Вилньов.
ACDC
Аватар
ferrarista47
Глобален модератор
Глобален модератор

Име: РУСЛАН
Колекционирам: Horses ★1:18/1:43/1:64/1:87★

Мнениеот Bat_Gele » 14 Май 2013, 14:47

:clap: :clap: :clap:
Евала, Емо!
:notworthy: :notworthy: :notworthy:
Не успях на живо да гледам, ще чакам с интерес записа.
Аватар
Bat_Gele
Mercedes фен
Mercedes фен

Име: Ангел
Колекционирам: предимно MB

Мнениеот equinox » 14 Май 2013, 22:19

Миналата неделя се получи хубаво предаване, нищо че беше "Mother's day" в Америка и всички бързаха за обяд с майките си. Вече май придобиваме популярност в предаването. Освен мен и колегата Иво беше онлайн. Джо е писал в интернационалния раздел във форума, където благодари за подкрепата.
Аватар
equinox

Име: Емил
Колекционирам: 1/18 и 1/43

Назад към DiecastCarsBG - новини