Срещи на DiecastCarsBG - СОФИЯ

Новини, свързани с хобито в България.

Re: Срещи на DiecastCarsBG - СОФИЯ

Мнениеот ivanofff » 13 Авг 2021, 10:54

Добре е да е в заведение, че ако след 2 седмици е същата жега ...
Аватар
ivanofff
Фен на камиони
Фен на камиони

Колекционирам: Herpa камиони 1:87

Мнениеот ms_power » 23 Авг 2021, 12:52

Здравейте, колеги!

Както говорихме в средата на месеца, ще се видим идната събота, на 28 август (събота), от 14:00. Локацията е ресторант "Добро", намиращ се в парк Заимов и с точен адрес: бул. Янко Сакъзов 23А, София.

Проблемът към момента е следния: надявах се да има повече желаещи и потвърдили. Засега със сигурност присъстваме: аз, Еди и Стефчо. Писал съм ЛС на колегите, както и на ivanofff и zlatkoo с молба за потвърждение. Засега резервацията е за петима души, като съм се разбрал със служителя да се чуем в най-скоро време с малко по-голяма яснота за брой хора. Така че нека финално да потвърдят всички присъстващи - дали тук, дали на ЛС. Благодаря!

Ще се видим на 28-ми! Разбира се, който има желание да покаже някоя нова придобивка, винаги е добре дошъл. :shake:
Аватар
ms_power
Lamborghini фен
Lamborghini фен

Име: Денис
Колекционирам: 1:43

Мнениеот emovalkov95 » 23 Авг 2021, 14:29

Ужасно много искам да дойда, но имам планувано пътуване с повод, който не мога да пропусна... :( Весело изкарване. :cheers:
Изготвям рег. номера за модели: Изображение

Колекцията ми: 1:43 / 1:18 | Flickr | Подбрани кадри в Pinterest | модели + 1:1
Събирам снимки на Mercedes CLS Shooting Brake от родните улици - моля, изпращайте ми на ЛС или в instagram: @cls.shootingbrake
Аватар
emovalkov95

Име: Емануил Вълков

Мнениеот commodore » 23 Авг 2021, 17:08

Потвърждавам. ;)
не ми дреме,режем без упойка

Изображение
Аватар
commodore
Opel фен
Opel фен

Име: Стефан
Колекционирам: всичко което ми харесва в мащаб 1/43,1/18

Мнениеот zlatkoo » 24 Авг 2021, 17:35

Надявам се да има сбирка и следващия месец. Весело изкарване.
Нема начин да нема начин.
zlatkoo

Име: Златко Григоров
Колекционирам: Рена

Мнениеот ms_power » 25 Авг 2021, 22:32

Колеги, въпреки че имам огромно желание да се съберем, за сега потвърили сме само двама човека: аз и Стефчо. Макар че нищо не ни пречи да изпием по една бира дори двама човека, сме далеч от това да направим реална сбирка както си му е реда. Което лично за мен е малко тъжно.

Позитивното е, че има някои хора, които попринцип изразяват желание да присъстват на срещите - може би в бъдеще. Наистина не ми се иска да мисля, че смисълът от срещите ни се е изчерпал, но времето ще покаже. Иначе относно срещата ни на 28-ми, ако никой не прояви желание до утре следобед ще трябва да отменя резервацията, за жалост. :(

Мисля си дали за напред да не пробваме обратния подход - вместо да правим резервация и после да събираме желаещи, да организираме среща само тогава, когато има достатъчно запитвания. Попринцип за мен не е проблем да се виждам дори с няколко колеги и дори един - винаги е приятно да се побъбри за хобито без значение колко сме - но организация на срещата (резервации и т.н.) има смисъл поне при 5-6 човека. С оглед на това дори си мисля, че няколко срещи в годината от по 15-20 човека биха имали повече смисъл от фиксирана среща всеки месец, на която присъстват 2-3 човека.

Надявам се на ползотворна дискусия или пък някой закъснял желаещ за срещата на 28-ми. :)
Аватар
ms_power
Lamborghini фен
Lamborghini фен

Мнениеот ms_power » 27 Авг 2021, 12:52

Здравейте!

Исках само да споделя, че с помощ от Еди станахме поне 4-5 човека в най-лошия случай и среща все пак ще има. :rocknroll: Мястото и часа са същите като от поста ми по-горе.

До утре!
Аватар
ms_power
Lamborghini фен
Lamborghini фен

Мнениеот ms_power » 31 Авг 2021, 20:04

Съжалявам за повтарящите се мнения! Исках да благодаря на колегите, присъствали на нашата импровизирана среща! :clap: Прекарахме си добре, обсъдихме развитията в хобито и най-важното се видяхме след толкова много време. Благодаря ви! :cheers: :rocknroll: Иска ми се да организираме среща и септември, на която може би ще се присъединят повече колеги.

Надявам се тук да успеем да обсъдим кой би бил на линия на 25.09. от 14:00. :)
Аватар
ms_power
Lamborghini фен
Lamborghini фен

Мнениеот emovalkov95 » 01 Сеп 2021, 02:54

:hiya: :cheers:
Изготвям рег. номера за модели: Изображение

Колекцията ми: 1:43 / 1:18 | Flickr | Подбрани кадри в Pinterest | модели + 1:1
Събирам снимки на Mercedes CLS Shooting Brake от родните улици - моля, изпращайте ми на ЛС или в instagram: @cls.shootingbrake
Аватар
emovalkov95

Име: Емануил Вълков

Мнениеот Наугрим » 01 Сеп 2021, 10:43

ms_power написа:Съжалявам за повтарящите се мнения! Исках да благодаря на колегите, присъствали на нашата импровизирана среща! :clap: Прекарахме си добре, обсъдихме развитията в хобито и най-важното се видяхме след толкова много време. Благодаря ви! :cheers: :rocknroll: Иска ми се да организираме среща и септември, на която може би ще се присъединят повече колеги.

Надявам се тук да успеем да обсъдим кой би бил на линия на 25.09. от 14:00. :)

На 2.10 се навършват 10 години откакто се събираме в Първа Английска Езикова Гимназия. По всяка вероятност срещата от септември ще се премести на 2.10. Нека да не разпиляваме силите си в
срещи през 1 седмица. :shake:
14 години в DiecastCarsBG
Наугрим
Организатор на сбирки - София
Организатор на сбирки - София

Мнениеот zlatkoo » 08 Сеп 2021, 09:47

Ами аз съм ок, да се съберем направо октомври.
Нема начин да нема начин.
zlatkoo

Име: Златко Григоров
Колекционирам: Рена

Предишна

Назад към DiecastCarsBG - новини