2008

Включва единствено мащаб 1:43.

Re: немски мускул

Мнениеот emovalkov95 » 31 Мар 2024, 23:10

Лекият застой в темата ми не значи, че в момента не подготвям едни от най-зверските проекти и доста шарени модели за пролетта... :twisted:

Тази зима в главата ми се завъртяха поредните проекти на база на втората панамера. Тъкмо бях поръчал принтирани части от Слав (slav_stoyanov) и вдъхновението за следващия модел ми се появи пред очите. Тази панамера е в същото червено като едно от изданията на Herpa, обаче е фейслифт - различен заден стоп и други подробности. Е, още същата вечер хванах моделчето, изпилих внимателно отворите за стоповете и натамъних едни фейслифтов 3D-принтиран стоп, който тотално промени визията. Така явно ще се наложи да си направя цяла серия и от фейслифтови панамери... една от тях е боядисана и чака точното време за снимки. :love:

2021 Porsche 971 MKII Panamera GTS
M3C carmine red | Herpa Dealer Edition | WAP0207310J-E | 1/1 | Моделът преди преработката

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
emovalkov95

Име: Емануил Вълков

Мнениеот Тихомир » 01 Апр 2024, 09:04

Ами, добре е станала, повече ми харесват тези стопове. Има контраст с червения цвят.
Надявам се с времето да октриеш красотата и на по-класическите модели на марката.
Представям си как правиш някоя от колите на Magnus Walker, които хем са Порше, хем са толкова моднати, че са уникати 1 от 1.
Новичките Порше-та не ги различавам в морето от коли, похвално че Панамера вече не е гърбушков, че преди си беше доста зле откъм форма на купето.
Аватар
Тихомир
Ferrari фен
Ferrari фен

Колекционирам: Предимно 1:43

Мнениеот emovalkov95 » 01 Апр 2024, 23:48

Тишо, знаеш, че съм фен на такива маниашки супер нишови идеи и мисля, че не съм далече от това да пробвам нещо съвсем различно. :thinking:

Хубави години бяха, когато излезе това Ауди. Автомобилите освен това масово бяха по-елегантни, не така дръзки и екстравагантни на всяка цена.
Моделчето е някакво уж специално издание, само че се намира на много тънки пари. Пристигна без дясно огледало, но му принтирах едно и разлика няма. :)

2008 Audi A4 Avant
P5 eissilber metallic | Minichamps - Jan. 2008 Fertigung Ingolstadt | 5010804223 |

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
emovalkov95

Име: Емануил Вълков

Re: 2008

Мнениеот TDI Power » 04 Апр 2024, 19:14

Панамерата ми харесва, втората генерация си я взех в няколко разновидности, сред които е и такова червено GTS. Определено изпъква с боядисани в червено бъбреци около решетките отпред, честно казано освен ако не е нещо радикално във формата, не бих различил фейс от пред-фейс.

Аудито е хубаво също, срещал съм го като такова "спуциално" издание, даже RS4 B7 ми е пак някакво такова издание с предназначение, което даже и събирачите само на Ауди предполагам биха го подминали като някаква особевост на модела, заради която да дадат повече пари.
TDI Power
Фен на мащаб 1:43
Фен на мащаб 1:43

Име: Христо Христов
Колекционирам: 1:43, 1:50

Предишна

Назад към Мащаб 1:43