Багери - малка, лична колекция

Военни модели, диорами, жп, авио, строителни, кораби, RC и други модели на транспортни средства.

Re: Багери - малка, лична колекция

Мнениеот subzero » 01 Май 2021, 17:14

Още 2 нови мои модела, пак в 1/50:

Komatsu D475A-5EO, произведен от First Gear, 1:50 - вторият най-тежък булдозер в гамата на японската марка:
(Weight 108.39 t, Engine power 900 HP, Displacement 30.48 l, Blade capacity: 27.2 m3 / 34.4 m3)

Изображение

Изображение

MAN TGS 35.410 8x4 Halfpipe Tipper, произведен от NZG, 1:50
(410HP, Euro 5, Gross weight 40 t)

Изображение

Изображение
subzero

Име: Емил Митев
Колекционирам: 1:50 Строителни машини

Мнениеот WeltherrschafT » 01 Май 2021, 19:03

Волвото и Либхера на WSI направо ме отвяха. Много колекционери се размазват от кеф докато гледат суперавтомобили,
а аз като видя някъде строежи спирам и почвам да зяпам с отворена уста екскаватори, трактори, фадроми и за мен няма
други машини дето да са ми толкова интересни като функционалност и предназначение. Виждал съм достатъчно модели на
WSI и точно такива бих купувал само за колекция. Ванката от Търново (SIKU) ми е пуснал мухата за тях, но мамка му, човек
не може да има всичко!
Аватар
WeltherrschafT

Колекционирам: 1:64 и 1:43

Мнениеот subzero » 02 Май 2021, 14:14

Е, да, тия машини и за мен са свръх интересни. За жалост на Волво-то кофата я обелих и сега е на бояджийски ремонт. Но ще го оправя... Наистина, на WSI са мега яки моделите. Хитачито също е тяхно, също е много подробно направен, да не кажа най-подробния и точен модел от всички, които имам.

Иначе и аз спирам да ги сяпам багерите докато ровят, голям кеф ми прави.

Иначе въпросния Иван от Търново не го познавам, аз моите модели не ги поръчвам през хора и официални представителства, а през ebay.

Пак да кажа, тук по-рядко влизам, но си направихме група във фейсбук да си споделяме мераците, който иска - да заповяда:
https://www.facebook.com/groups/129103942457664
subzero

Име: Емил Митев
Колекционирам: 1:50 Строителни машини

Предишна

Назад към Други колекции - военни, жп, авио, строителни и др.